3D videomapping i filmové promítání – Signal festival

Eva Jiřičná ve Vojanových sadech, 3D videomapping i filmové promítání – to vše a ještě více

Už jen 2 týdny zbývají do začátku Signal Festivalu 2019!

GALERIJNÍ ZÓNA

Máme velkou radost, že vám v rámci této zóny můžeme představit tvorbu světoznámé architektky Evy Jiřičné, a to v poněkud jiném světle. Ve Vojanových sadech se objeví tajemné světelné těleso, v jehož jádru je meteorit, který však nespatříte hned na první pohled. Instalace s názvem A co kdyby to byla pravda bude nejen vizuálním zážitkem, ale také místem, kde se budete moci podívat do vlastního svědomí. Jeden z hlavních komponentů instalace, zdroj atmosférického světla, zapůjčí česká společnost LASVIT, která je partnerem této instalace. Jde o obří kouli pokrytou 1 500 kusy ručně foukaného skla s názvem Intergalactic, která byla vystavena před třemi lety v rámci veletrhu Milan Design Week. 

V rámci Galerijní zóny se můžete těšit i na dílo od tureckého umělce a matematika Memo Aktena v Českém muzeu hudby na Malé Straně. Italští fuse* vás vtáhnout do tajů nekonečného vesmíru v Zrcadlové kapli Klementina, na staroměstské trase rovněž objevíte večerní kouzlo Ministerstva dopravy díky kinetické instalaci od Kláry Horáčkové. Letos také poznáte krásy interiéru Galerie Kooperativa s atmosferickou laserovou instalací od studia Dreamlaser. Na archeologické naleziště v prostorách Invalidovny se přesunete s projektem Big Light.
3D VIDEOMAPPING

Fasádu Tyršova domu letos roztančí 3D videomapping R•Evolution od ukrajinského studia SKILZ. Jak se tvůrcům podaří ztvárnit příběh o lidské touze po lepší budoucnosti,  o cestě od evoluce k revoluci a od revoluce k evoluci? Pořiďte si Signal Pass přesvědčte se sami!
Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama