Četníci se vrací na místo činu!

Martin Donutil, Robert Hájek, Pavel Zedníček, Karel Dobrý, Robert Jašków, Pavla Tomicová či Vica Kerekes,… to jsou namátkou jména známých hereckých osobností, na které se opět těší milovníci kriminálních případů z dob první republiky. Na televizní obrazovky se totiž vrátil výpravný dobový seriál Četníci z Luhačovic!
I když měl seriál, který připravilo brněnské studio České televize, premiéru už před dvěma lety, stále jsme pyšní, že se děj odehrává přímo v Luhačovicích. Díky repríze mohou lázeňští hosté porovnat seriálové úpravy se skutečností, kdy se například z hotelu Dům Bedřicha Smetany stal dobový hotel Popper,“ uvádí Hana Felcmanová, kulturní manažerka Lázní Luhačovice, a. s., a dodává: „Noblesa malebného lázeňského města, zachovalá architektura i atraktivní prvorepubliková atmosféra,…není se čemu divit, že lázeňský areál okouzlil nejedny filmové tvůrce.“ 

Reklama

TIP: Vydejte se po stopách luhačovických četníků!

Nastávající podzimní a zimní měsíce vám umožní bez přeplněných ulic vychutnat si místa, kudy chodili a zažívali svá pátrání četníci z Luhačovic. Že si v tomto období lázně už tolik neužijete? Opak je pravdou! Méně lidí, a díky tomu možnost vybrat si ze širší nabídky volných parkovacích míst i ubytovacích kapacit včetně „četnického“ hotelu Popper, tedy lázeňského hotelu Dům Bedřicha Smetany, ale také nerušený genius loci lázeňské kolonády s nově zrekonstruovanou Halou Vincentka, čistý vzduch bez městského smogu a alergenů nebo nižší doplatky na služby, které nehradí pojišťovna… díky tomu všemu je možné i známé lázně zažít zase trochu jinak!

Lázně Luhačovice, a.s. 

Společnost Lázně Luhačovice, a. s. patří mezi největší lázeňská zařízení České republiky a je hlavním profilovým zdravotnickým zařízením v oblasti léčby dýchacích cest u dospělých a dětí od jednoho a půl roku. Společnost navazuje na více než stoletou tradici luhačovického lázeňství a díky profesionálnímu přístupu dnes využívá nejmodernější léčebné a rehabilitační metody v kombinaci s přírodními zdroji minerálních vod, které jsou označovány za jedny z nejúčinnějších v Evropě. V současné době spravuje deset ze třinácti přírodních léčivých pramenů dostupných na území Luhačovic (v čele s nejznámější Vincentkou). Za jejich účinky v rámci léčebných, relaxačních i wellness pobytů ročně přijede do luhačovického lázeňského areálu více než třicet tisíc hostů.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama