Aquapark Špindl – relax pro celou rodinu

Necháváte Vaši letní dovolenou na poslední chvíli? Nebo již plánujete podzimní wellness víkend ? Vyzkoušejte Hotel Aquapark  Špindl.

Nejvýše položený vodní ráj v Česku s relaxačním a dětským bazénem, s řadou vodních atrakcí, oblíbenými tobogány,  whirlpooly, saunou, parní lázní a širokou nabídkou masáží poskytuje ideální relaxaci a odpočinek.Zajeďte si na wellness pobyt nebo užívejte dovolenou s dětmi. Děti najdou zábavu nejen v aquaparku, ale také na dětském hřišti s trampolínou nebo při minigolfu, stolním tenisu a badmintonu. 

Turistické trasy začínající na Medvědíně a v blízkém okolí Hotelu Aquapark zde najdou zdatní turisté, rodiny s dětmi i lidé odkázaní na invalidní vozík. K těm nejoblíbenějším patří turistická trasa na Sněžku, na pramen Labe nebo Sněžné jámy. Děti určitě pobaví nová dětská turistická trasa Medvědí stezka začínající na Medvědíně.Hotel Aquapark nabízí řadu výhodných balíčků jak na léto, tak i na podzimní wellness víkendy. Hosté mohou čerpat pobyty s neomezeným vstupem do aquaparku, polopenzí, relaxací v solné jeskyni a dalšími službami. 

Více informací a aktuální nabídku výhodných balíčků najdete na www.aquaparkspindl.czReklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama