V Zoo Brno funguje veřejný gril

Další novou službu mohou od léta využít návštěvníci brněnské zoo. V horní části areálu je k dispozici ve zkušebním provozu veřejný gril.

Milovníci dobrého jídla ho najdou hned za pódiem, kousek před vstupem do Africké vesnice. Obsluha je velmi jednoduchá, jen je nutné si gril předem zamluvit. To je možné udělat prostřednictvím webu www.verejne-grilovani.cz, kde je také přehled obsazenosti a volných termínů.

Vše je možné udělat pohodlně z domova, případně v Zoo Brno s použitím bezplatné wifi sítě. Cena rezervace je 50 korun za hodinu. Všechny podrobnosti k obsluze si lze přečíst přímo u grilu. Dobrou zprávou je, že to není nic složitého a velmi snadno to zvládne prakticky každý.

Stačí si tak donést vlastní dobroty a pustit se do přípravy pochoutek. Nářadí si zájemci mohou přinést buď vlastní, nebo si za 200 korun zapůjčit u obsluhy občerstvení v Africké vesnici. Jen musíme upozornit, že grilovat je dovolenou pouze osobám starším 18 let, mladším jen pod jejich dohledem.

A protože je léto v plném proudu a na Mniší hoře je odpočinek na několika místech více než žádoucí, připravili jsme ještě jednu novinku. U Exotária, Tropického království a v Beringii slouží k oddechu zbrusu nové slunečníky, a především polohovatelná lehátka.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama