Dětský den v Chocotopia! 31.5 – 2.6.2019

Umíte si snad představit lepší den dětí než ten, který strávíte ve světě zábavy a čokolády?

Pro všechny ratolesti si v CHOCOTOPIA navíc připravili sladký dárek! Od pátku do neděle v CHOCOTOPIA totiž každý rošťák ke vstupence dostane 100g čokolády zdarma!!!


www stránky Chocotopia


Nenechte si ujít tuto jdinečnou zábavnou akci a vyražte s dětmi do světa čokolády!Chocotopia je svět plný zábavy, zážitků a čokolády pro celé rodiny. Najdete nás na třech místech. V centru Prahy v ulici Celetná máme místa dvě.

V Celetné 10 najdete obchod s belgickou čokoládou, show výroby roksových bonbonů přímo před zraky návštěvníků a kavárnu s vlastními domácími dezerty.


V Celetné 15 na Vás čekají 3 patra zábavy. Jako například Chocolate museum by Choco Story – muzeum čokolády, Wax museum of Legends by Grévin – muzeum voskových figurín a legend, Snack & Dessert Bar, kde můžete ochutnat dobroty v čokoládě a také Candy Shop, kde na Vás čekají všechny druhy vyráběných bonbonů.


V neposlední řadě se na Vás budeme těšit v našem novém rodinném zábavním centru „Chocolate Experience Center“, které stavíme v Průhonicích za Prahou. Budujeme tam pro Vás celou halu zážitků, plnou zábavy a samozřejmě také čokolády. Ukážeme Vám výrobu a zpracování čokolády, uvidíte historii kakaa. Čeká na Vás spousta zábavy a aktivit pro děti, virtuální realitu, dětský koutek, kavárnu a mnoho dalšího. Nechte se překvapit a sledujte nás.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama