Za vínem na zámek – Roudnický košt 8. 6. 2019

Pokud vás láká víno i poznání historického města nad řekou Labe, pak je akce ROUDNICKÝ KOŠT právě pro vás. Jedná se o celodenní a největší místní vinařskou akci, kdy se ochutnávají a nabízejí POUZE ČESKÁ VÍNA.

Již posedmé se představí nejvíce českých vinařů na jednom místě. Komnaty Lobkowiczkého zámku zaplní více než 25 vinařství nejen z Českého středohoří. Připraven je i program na nádvoří zámku – hudební kapely a vystoupení.  Celý den od 11:00 můžete koštovat, kochat se nádhernými pohledy ze zámeckého balkónu a užívat letní atmosféru. Vstupné obsahuje degustační skleničku, katalog vinařů a základní sadu 4 žetonů.

Po dobu trvání koštu má každý návštěvník možnost dát svůj hlas vinaři, který ho nejvíce zaujal. Cílem akce je podpora rozvoje vinařství v litoměřické a mělnické vinařské podoblasti. 

Na akci se můžete vypravit i lodí!

Na Roudnický košt je ten den vypravena i mimořádná lodní plavba z Litoměřic (vyplouvá v 8:30), kdy loď pluje až do Štětí (12:05) a o hodinu zpět se vrací do Roudnice nad Labem, odkud se pak vydává v 16:30 na cestu přes Litoměřice až do Ústí nad Labem.

Můžete se tak bez obav oddat celodennímu vinnému zážitku a nechat se do Roudnice nad Labem dopravit ze všech stran – po vodě i po železnici.

Více na www.vyletnarip.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama