Zahájení sezóny zábavního parku Permonium

Příroda se pomalu, ale jistě probouzí ze zimního spánku a to je signál k otevření zábavního parku Permonium®.  Své brány pro návštěvníky park otevřel již v sobotu 27. dubna a zahájil tak osmou sezónu. Park Permonium® s těžní věží Kukla se rozkládá na více než 6.000 m? venkovní plochy. Předností areálu je nabídka zábavy i ponaučení pro celou rodinu. Permonium® je rodinným parkem a každý si zde najde něco svého  – od batolat přes teenagery, jejich rodiče až po dědečky a babičky.

Reklama

Jako každý rok i letos pracovníci parku využili zimní pauzu k vylepšení areálu. Po několika sezónách velkého budování je rozvoj areálu zaměřen spíše na zdokonalení toho, co už v parku je, aby se v něm všichni návštěvníci cítili pohodlněji.

Zlepšení se dočkalo hned několik herních aktivit: všechny lanové aktivity – Pavoučí past, Industriální stezka i Salpóna prošly, jako každý rok odbornou revizí, u Důlního jezera přibylo zastřešené posezení, vedle skluzavky Úpadnice byl vybudován žebřík pro lepší přístup na start, v sopce byl instalován nový vyvíječ páry pro intenzivnější zážitek, prales se dočkal úpravy jezírka i místních rostlin a keřů, Šutrbuch dostal nový vrhač míčků pro lepší zaměření správného terče.

Díky zvětšujícímu se počtu návštěvníků s kočárky i méně pohyblivých návštěvníků seniorského věku byl průchod důlním polem vylepšen nouzovými dvířky s možností vyhnout se nejspletitější části. Labyrint byl doplněn o různé přelezy a průlezy pro zlepšení  fyzické zdatnosti především dětí. V neposlední řadě v parku přibyly audiovizuální aktivity – zvuky, hudba, světla pro doplnění zážitku jednotlivých aktivit.

Nedílnou součástí parku je Hornická kantýna s nabídkou vždy čerstvě připravených pokrmů pro děti i dospělé návštěvníky. Příjemné posezení nabízí také Kavárna ve věži s nabídkou kávových specialit a skvělých sladkých dobrot. Těžní věž s kavárnou lze navštívit i samostatně bez návštěvy zábavních parků.

Prioritou parku je, aby se zde návštěvníci cítili dobře a rádi se vraceli. Právě proto byl rozvoj zaměřen na zmiňované úpravy, kterých však bude ještě daleko více.

Kalendář akcí 2019:

27.04. Otevření sezóny Permonia

27.07. Tma v Permonium / noční hra

24.08. Strach v Permoniu/ noční hra s místními strašidly

28.09. Špekáčkobraní / soutěž o nej špekáček

28.10. Permon cup 2019 / soutěžní hra pro celou rodinu o pohár Permonia

Kromě tradičních akcí  připravujeme nově také mimořádné akce jako den prarodičů s dětmi, dětský den, nebo zábavnou dobrodružnou hru ve  věži.

Sledujte www.permonium.cz nebo www.facebook.com/Permonium

Praktické informace:

Park Permonium® je otevřen v dubnu, květnu, červnu, září a říjnu pouze o víkendech a státních svátcích od 10:00 do 18:00 hodin.  O letních prázdninách každý den od 9:30 do 18.30 hod.

Vstupné  do Permonia zůstává beze změny. Parkoviště je stále  zdarma. V parku je možné využít platbu platební kartou.Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama