Noční prohlídky na krkonošské Stezce ocení hlavně rodiny s dětmi

Stezka korunami stromů Krkonoše má za sebou první letošní večerní prohlídku. Zažít les v noci v doprovodu průvodce tak lidé mohou již jen pětkrát, a to každou středu do 13.března. Největší zážitek z večerních prohlídek mají samozřejmě děti, pro které je poznávání zvířat podle zvuků a hledání jejich blýskajících se očí v lese pomocí baterek neobvyklé dobrodružství.

„Noční prohlídky měly u návštěvníků v minulém roce velký úspěch, rozhodli jsme se je proto letos v období jarních prázdnin zopakovat. Lidé oceňují unikátnost zážitku a také odborný výklad průvodce. Dozví se mnoho zajímavostí o nočním lese i zvířatech. Prohlídky jsou navíc vedené hravou formou a děti si je velmi užívají,“ říká Marie Jarkovská, ředitelka Stezky korunami stromů Krkonoše a dodává, „během prohlídky dostávají děti body za správně uhodnutá zvířata a na jejím konci obdrží malé věcné odměny.“
 
„Doporučujeme návštěvníkům s objednáním vstupenek na našem e-shopu nemeškat. Kapacita těchto prohlídek je totiž omezená,“ říká Zdeněk Pop, marketingový ředitel Stezky korunami stromů Krkonoše. Kompletní seznam termínů nočních prohlídek mohou zájemci najít na webových stránkách Stezky korunami stromů.
Reklama

  Noční prohlídky nabízí unikátní zkušenost z nočního lesa
  Návštěvníci poznávají zvířata podle očí, srsti a zvuků
  Prohlídky jsou vedené hravou formou a jsou uzpůsobené dětem
  Vstupenky na noční prohlídky je nutné objednat na e-shopu.
  1 173 znaků s mezerami

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama