Skiareál ve Špindlu rozšiřuje služby. Kromě lyžování můžete například strávit noc na vrcholu hor

Od letošního roku rozšířil Skiareál Špindlerův Mlýn nabídku služeb pro své návštěvníky. Kromě tradičního lyžování sází na atraktivní zážitky pro vyznavače adrenalinu nebo romantiky. V lednu můžete vyzkoušet piknik na sněhu, stát se na jednu noc členem horské expedice nebo ochutnat Večeři zážitků. Ve Svatém Petru bude mít navíc první zastávku tradiční snowboardový a freeski happening Freeride.cz Just Ride.

Reklama

„Trendem v horském průmyslu je v současnosti především komplexní zážitek. Už to není jen o lyžování a nabídce co největšího počtu a kilometrů sjezdovek. Návštěvníci si vybírají střediska podle aprés-ski zábavy a podle další nabídky služeb. Proto se snažíme každým rokem vymýšlet nový atraktivní program,“ uvedl ředitel Skireálu Špindlerův Mlýn René Hroneš. Od ledna si mohou zájemci rezervovat například piknik na vrcholcích hor, kam je doveze rolba. V mrazivém počasí je čeká třeba sýrové fondue, svařené víno nebo prosecco sabráž – otevírání láhve pomocí lyže. Na jednu noc se mohou otrlejší návštěvníci stát členem horské expedice, vydat se na výpravu na skialpech s profesionálním horským průvodcem a vyzkoušet vybavení pro kempování v extrémních podmínkách včetně expediční stravy. Skiareál nabízí i možnost vyzkoušet si jízdu v rolbě, ranní lyžovačku na čerstvě urolbovaném manžestru ještě před oficiálním otevřením lanovek za svítání nebo romantickou večeři s nočním výjezdem rolbou v restauraci Na Pláni.

V lednu si ve Špindlu nenechte ani ujít snowboardový tradiční happening Freeride.cz Just Ride! Se spoustou soutěží a možností testování nových modelů snowboardů nebo freestylových lyží. Děti se zas mohou těšit na Snowboard Zezula Kidz Tour v Burton snowparku Horní Mísečky – první zastávku série závodů pro děti.

Více na www.skiareal.cz

Kalendář akcí na leden

12.1. a 16.1. Picnic Tour
19.1. Freeride.cz Just Ride! Winter 2019
20.1. Snowboard Zezula Kidz Tour
25.1. Večeře zážitků
26.1. Snow Camp

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama