Letošní poslední noční dobrodružství na Stezce korunami stromů

Kromě trampů není mnoho lidí, kteří by mohli říci, že zažili noc v lese. Natož zimní noc v lese. A není se co divit, noční les může působit strašidelně a obzvlášť v zimě není pro lidi úplně přívětivé místo k přenocování nebo procházce. Zároveň je ale zimní noční les místo plné tajemna a specifik, která vám nejlépe vysvětlí zkušený průvodce během noční prohlídky Stezky korunami stromů v Krkonoších. Poslední letošní noční dobrodružství proběhne v pátek 28. 12.

„Noční prohlídky měly u návštěvníků v minulém roce velký úspěch, rozhodli jsme se je proto letošní zimu znovu uspořádat. Lidé oceňují unikátnost zážitku a také odborný výklad průvodce. Dozví se mnoho zajímavostí o nočním lese i zvířatech. Tyto prohlídky jsou navíc dělané hravou formou, takže jsou vhodné i pro děti,“ říká Marie Jarkovská, ředitelka Stezky korunami stromů. Ještě v letošním roce proběhne jen jedna noční prohlídka, a to 28. 12. od 16.30. Na únor a březen příštího roku je pak naplánovaných dalších šest prohlídek. Jejich kompletní seznam mohou zájemci najít na webových stránkách Stezky korunami stromů.


„Lidé oceňují unikátnost zážitku a také odborný výklad průvodce. Dozví se mnoho zajímavostí o nočním lese i zvířatech.“

„Doporučujeme návštěvníkům nemeškat s objednáním vstupenek na našem e-shopu. Kapacita těchto prohlídek je totiž omezená,“ říká Zdeněk Pop, marketingový ředitel Stezky korunami stromů, a dodává, že vstup na Stezku je i vhodný vánoční dárek pro kteréhokoliv člena rodiny: „Lidé mají hned několik variant. Přes náš e-shop mohou nakoupit jednotlivé i rodinné vstupy na Stezku s platností na celý rok 2019, nebo mohou pořídit vstupy na některou z nočních prohlídek.“
Reklama

Stezka korunami stromů Krkonoše

Za první rok své existence se s více jak 330 tisíci návštěvníky zařadila mezi nejnavštěvovanější atrakce severních a východních Čech. Její oblíbenost se projevila i v podobě absolutního vítězství v soutěži DestinaCZe 2018 o nejoblíbenější atrakci v České republice pořádanou agenturou CzechTourism. Stezka je unikátní svou podzemní jeskyní s edukační expozicí o půdě a během procházky návštěvníci vystoupají z podzemí až do výšky téměř 43 metrů, navíc je bezbariérová po celé své délce. Více informací naleznete na facebookovém profilu nebo webových stránkách.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama