Užijte si perfektní dovolenou v Chorvatsku

Chorvatsko je v posledních letech jednou z nejpopulárnějších letních prázdninových destinací ve Středomoří. Tisíc dvě stě čtyřicet čtyři ostrovů, oblázkové, skalnaté a písečné pláže, obklopené křišťálově čistým Jaderským mořem, krásnými přírodními parky, pozoruhodnými národními parky a lahodným tradičním jídlem jsou důvody, proč mnoho hostů navštíví Chorvatsko. Chorvatsko je oblíbenou destinací mnoha českých turistů. V roce 2017 navštívilo Chorvatsko více než 700 tisíc českých turistů a přespalo zde více než 5 milionů nocí. Místa, která čeští hosté navštěvují nejvíce, se nacházejí na chorvatském pobřeží a zahrnují nádhernou Makarskou Riviéru a Omišskou Riviéru a půvabná místa jako Vodice nebo Primošten.

Reklama


Přinejmenším jednou za rok musí každý utéct pryč od davů a každodenního stresu a mít perfektní dovolenou .Je důležité jet na místo, kde si můžete vychutnat nezapomenutelné chvíle se svými přáteli a rodinou .Nezáleží na tom, jestli si plánujete vychutnávat dovolenou v rekreačním domě nebo apartmánu v krásných místech, jako jsou Omiš, Brela nebo Makarská, plavat v křišťálově čistém moři, číst knihu při pití koktejlu na krásné pláži, nebo chcete utéci od lidí do zelených hor Biokovo nebo Velebit, webové stránky Ubytování Chorvatsko je pro vás ideální místo.Soukromé ubytování v Chorvatsku

Webové stránky Ubytování Chorvatsko nabízí alternativu proti cestovním kancelářím a internetovým stránkám, které si účtují vysoké rezervační poplatky. Pokud si chcete užít si levnou dovolenou v soukromém bytě, pokoj nebo rekreační dům bez placení předraženého ubytování, přes partnery Ubytování Chorvatsko můžete přijít do přímého kontaktu s majiteli ubytování v soukromí a ušetřit až 40%. Užijte si perfektní dovolenou v Chorvatsku se svými přáteli nebo rodinou za co nejnižší cenu. Najdete zde více než 5000 ubytovacích jednotek, ať už byste chtěli strávit dovolenou v luxusním rekreačním domě na Istrii, na Makarské riviéře nebo v moderním pokoji na ostrově Hvar. Dále, pokud hledáte užitečné informace o zajímavostech v Chorvatsku, jako jsou Plitvická jezera nebo národní park Krka, přečtěte si zajímavý blog o tom, jak prozkoumat Chorvatsko a jeho gastronomickou nabídku, kulturní dědictví, hudební akce a přírodní krásy.


Seznamte se s hostiteli a jejich zvyky a vychutnejte si atmosféru svého malebného pobřežního města. Využijte výhody přímého kontaktu a rezervujte si ideální apartmán, pokoj nebo rekreační dům. Chorvatsko, plné života!

 

 

–>

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama