Janské Lázně – pro sportovce jako stvořené

Kombinace léčebných lázeňských procedur a jedinečného sportovního střediska činí z Janských Lázní prvotřídní zázemí pro dovolenou plnou aktivního odpočinku a relaxace. Řadu aktivit nabídne návštěvníkům v každém ročním období.

Krkonoše jsou již tradičně oblíbeným místem pro trávení zimní dovolené. Janské Lázně se rozléhají na úpatí Černé hory, na jejíž vrcholek vás doveze kabinová lanová dráha přímo z města. Díky vybudovaným lyžařským sjezdovkám, běžkařským tratím a sáňkařské dráze se Janské Lázně staly oblíbeným sportovním střediskem Krkonoš a penziony pro lyžaře. Líbit se zde bude zajisté i dětem, které mohou využít služeb lyžařské školy ve Ski Areálu Černá hora – Pec.
S teplejšími měsíci se lesní stezky mění v turistické pěšiny a cyklistické dráhy. Oblíbené penziony pro cyklisty pak nabídnou své cílové skupině nadstandartní služby, které po seskoku z pedálů ocení každý nadšený jezdec. Za návštěvu určitě stojí i Stezka v korunách stromů, ze které je fantastický výhled.
Spojení lázeňské terapie a horského klimatu prospěje nejen tělu, ale i duši. Janské Lázně prosluly zejména termálními prameny s příznivým vlivem na pohybový aparát. Užít si jich můžete i v místním aquaparku.
Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama