Kombinace skvělého jídla atraktivního umístění? To je hotel Absolutum v Praze!

Hledáte ideální zázemí pro své výlety po památkách, nebo si zkrátka chcete jen užít to nejlepší ubytování v pražském centru ve výjimečné lokalitě? Pak přijměte pozvání do pokoje v pražském hotelu Absolutum. Je vyhlášený svou báječnou kuchyní, wellness službami i snadnou dostupnost.

Reklama

Tento Boutique hotel v Praze se může pochlubit jednou z nejlepších lokalit, výhodných pro turisty i náhodné návštěvníky Prahy. Na dosah ruky máte stanici metra „C“ Holešovická, několik tramvajových tratí i širokou nabídku autobusového spojení. Cesta kamkoliv tak pro vás rozhodně nebude problém.

Jedinečné wellness služby pro všechny

Ale umístění vedle jednoho z nejlepších dopravních uzlů naší metropole není jediným vyhledávaným benefitem. Přijdete si na své také v případě, že hledáte moderní wellness hotel v Praze, který respektuje nejnovější trendy v této oblasti a dokáže je podpořit vysokou kvalitou služeb. Těšit se můžete zejména na:

•    rustikální finskou saunu (její nedílnou součást je i ochlazovací bazének a relaxační místnost)
•    širokou nabídku masáží (pro páry i jednotlivce)
•    solární studio s kolagenovou sprchou, respektující nejnovější poznatky o zdravém opalování
•    privátní koupele – bylinné nebo hydromasážní

Česká i neznárodní kuchyně pro mlsné jazýčky

A až se nabažíte příjemného lenošení ve wellness nebo zajímavého cestování po památkách, má pro vás Absolutum hotel v Holešovicích připravenou také útulnou jídelnu s posezením u krbu a akvária, kam jeho kuchaři posílají ty nejlepší pokrmy z české i mezinárodní kuchyně. Bohaté menu s širokou nabídkou nápojů a nápaditými dezerty potěší soukromé hosty, ale i celé firemní večírky. Stačí si zamluvit rezervaci až pro 70 hostů a sdílet s nimi potěšení při výběru z pestrého jídelního lístku. Vyzkoušejte to!
Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama