Krakonoš slaví s veverčákem Emilem Den české státnosti na Stezce korunami stromů

Státní svátek Den české státnosti letos připadá příhodně na pátek a láká české rodiny k prodlouženým víkendům v rámci České republiky. Příjemný relax pro celou rodinu nabízí Stezka korunami stromů v Krkonoších, na kterou právě v den státního svátku zavítá Krakonoš. Navštíví zde totiž zdejšího maskota a svého přítele veverčáka Emila. Oba se budou po Stezce procházet od časného rána až do odpoledních hodin.

Reklama

„Na veverčáka Emila se velmi těším, delší čas jsem ho neviděl a po sojce je veverka mé druhé nejoblíbenější zvíře,“ řekl Krakonoš k návštěvě Stezky korunami stromů v Krkonoších. Na Stezku Krakonoš dorazí 28.září v ranních hodinách.

Stezka korunami stromů Krkonoše

Za první rok své existence se s v íce jak 330 tisíci návštěvníky zařadila mezi nejnavštěvovanější atrakce severních a východních Čech. Její oblíbenost se projevila i v podobě absolutního vítězství v soutěži DestinaCZe 2018 o nejoblíbenější atrakci v České republice pořádanou agenturou CzechTourism. Stezka je unikátní svou podzemní jeskyní s edukační expozicí o půdě a během procházky návštěvníci vystoupají z podzemí až do výšky téměř 43 metrů, navíc je bezbariérová po celé své délce. Více informací naleznete na facebookovém profilu nebo webových stránkách.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama