Impozantní edukativní výstava Obři oceánů

Letos poprvé na Lipně, v obci Černá v Pošumaví, se od 30. června do 2. září 2018 uskuteční impozantní edukativní výstava pod záštitou National Geographic „Obři oceánů“, z které se vám doslova a do písmene zatají dech.

Pokud patříte mezi vášnivé obdivovatele přírody, nebo chcete jen sobě či svým dětem přichystat nádherný den plný unikátních zážitků, přijměte naši pozvánku za velkým dobrodružstvím do podmořského světa plného úžasných, mnohdy bizarních či nebezpečných, tvorů

K vidění bude mnoho jedinečných exponátů, jež nás nechají nahlédnout do tajemných hlubin světových oceánů a dovolí nám alespoň trochu poodkrýt mnohá tajemství, jež tyto málo prozkoumaná teritoria ukrývají.

Těšit se můžete na desítku oceánských obrů v životních velikostech, jednu z největších sbírek ve střední Evropě plnou čelistí a zubů žraloků z celého světa, a v neposlední řadě interaktivní zónu, kde se budete moci vyfotit před 3D Trick Art obrazy či zvukové stěny, která vám nabídne hlasy, zvuky a zpěvy desítek podmořských tvorů.

Všechny exponáty jsou dokonalou kopií oceánských obrů vyrobených na základě detailních předloh vědeckého původu a mohou tak sloužit i jako naprosto věrná učební pomůcka. Většina exponátů je navíc zasazena do tematických scenérií tak, aby byl jejich příběh ještě dokonalejší a návštěvníci si z výstavy mohli odnést naprosto autentické a výjimečné zážitky ze setkání s těmito tvory.

 

Provozní doba

PO-NE 9:00 – 12:00, 13:00 – 19:00

Vstupné

Dospělí – 90 Kč
Děti – 60 Kč
Rodinné (2 dospělí + 3 děti) – 250 Kč
Školní skupiny (ke každým 15 dětem 1 doprovod zdarma) – 50 Kč

www.obri-oceanu.com
www.instagram.com/obri_oceanu
https://www.facebook.com/ObriOceanu/

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama