Staň se Assassin´s girl ve hře Hunter Games

Venkovní únikové hry Hunter Games tě skvěle pobaví. Hrej venku, s přáteli, nebo s rodinou, pozvi kámoše a vyrazte za dobrodružstvím.  

Reklama

Novinkou v nabídce Hunter Games je venkovní úniková pecka Assassin´s Girl. Hru si zahraješ prostřednictvím mobilu. Proměníš se na několik hodin v asasínku a staneš se členkou cechu zabijáků. Zabrousíš do ulic plnit nebezpečné úkoly.  Čeká tě nemilosrdný boj na život a na smrt.

Tato nevšední bojovka tě zavede do středověké Prahy roku 1588. Na své cestě budeš čelit mnoha nástrahám. Společnost ti budou dělat nelítostní vrahouni, nebezpeční zbrojnoši, neobyčejní mystikové a pozoruhodní alchymisté. Hra je postavena na poutavém příběhu, ve kterém řešíš sérii úkolů a šifer. Zahraješ si i samostatně, ale větší zábava to vždycky bude ve skupině.

Stáhni si naši aplikaci a ta tě hrou provede. Je zadarmo. Platí se vždy jen zvolená úniková hra v HG Storu. Čím více lidí v týmu, tím bude cena příznivější pro jednotlivce. Hra je určena i pro začínající hráče, nemusíš se tedy bát těžkých a záludných šifer.

Když budeš v boji čelit neřešitelným výzvám, pomůže ti nápověda. Za tu však zaplatíš trestným časem. Vítězství ti zajistí ten nejlepší dosažený čas. Otestuj své schopnosti a zapoj se do Assassin´s Girl eventu na FB. Dozvíš se zde více.
Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama