Veselé Vánoce a šťastný nový rok

Tak se sešel rok s rokem a máme tu Vánoce a Silvestra. Období, kterému s blížícím se příchodem nemůžeme přijít na jméno, abychom si jej pak náležitě užili. Zejména pak Silvestra, jehož úspěšnost druhý den hodnotíme podle počtu snědených kyselých okurek a mokrých hadrů na třeštící hlavě…

&nbsp&nbsp&nbsp Ale kde jsou ty časy, které pamatují zejména dříve a středně narození, kdy již týden před Vánoci byla před jedinou samoobsluhou na sídlišti několikahodinová fronta, a kdy tahanice o poslední veku končila často jejím přetržením. Běžecké souboje po umaštěné podlaze samoobsluhy o poslední basu lahváčů si mnohdy nezadaly s nejlepšími závody atletické Golden Four. Ale nechme dojemného vzpomínání, dnes je situace o mnoho lepší, jen čekání občanů na nákupní vozík se jaksi přesunulo do aut a na příjezdové komunikace nákupních center. Inu pokrok nezastavíš.

&nbsp&nbsp&nbsp Nová turistická sezóna sice ještě neklepe na dveře, ale než bys řek’ švec, do půdy se vsáknou poslední zbytky chemických posypů a jaro je tady. Redakce Výletníku pevně věří, že si i nadále udrží vzestupný trend a bude Vám i po celý příští rok přinášet nové tipy na výlety, nové trasy, cyklotrasy, zajímavé akce a mnoho dalšího. Už teď dostávají registrovaní uživatelé každý čtvrtek do svých emailových schránek výběr toho nej na každý víkend. A k tomu předpověď počasí. A než přijde jaro, můžete si na Výletníku vybrat zimní středisko, ve kterém jste ještě nebyli, zjistit stav sněhu, a pokud bude letošní zima skoupá na sníh jako ta loňská, můžete na výlet vyrazit hned po Silvestru.

Reklama

Příjemné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok Vám přeje redakce Výletníku.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama