Jezdíte rádi lyžovat do Špindlu? Pořiďte si již nyní výhodnou CHYTROU SEZÓNKU

Skiareál Špindlerův Mlýn spouští již 19. března 2018 předprodej nejlevnějších celosezónních skipasů, tzv. CHYTRÉ SEZÓNKY, na příští zimní sezónu 2018/19. Předplatné 990 korun je dokonce levnější než zakoupení klasického dvoudenního skipasu. Pokud se chystáte vyrazit do Špindlu ještě na jaře, třeba jen na víkend, určitě se vám vyplatí. Lyžovat s tímto předplatným totiž můžete hned od 19.3. až do konce zimní sezóny, včetně Velikonoc. Navíc s ní můžete čerpat i spoustu dalších výhod.

Reklama

Jarní počasí, výborné sněhové podmínky, prázdné svahy a nulové fronty u lanovek lákají do Špindlerova Mlýna v březnu a dubnu stále více lyžařů. V případě, že si ještě předplatíte tzv. CHYTROU SEZÓNKU, můžete navíc lyžovat mnohem laciněji. CHYTRÁ SEZÓNKA je totiž absolutně nejvýhodnější možností neomezeného lyžování v celém Skiareálu Špindlerův Mlýn. Letos si ji můžete předplatit a zároveň využívat již od 19. března, a sice za 990 korun. „S CHYTROU SEZÓNKOU u nás mohou návštěvníci lyžovat neomezeně až do konce letošní zimní sezóny včetně Velikonoc. Předplatné je dokonce nižší než pořízení běžného dvoudenního skipasu, takže se vyplatí i víkendový pobyt,“ uvedl ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn René Hroneš s tím, že předplatit výhodný sezónní skipas je možné jen do 30. dubna a pouze v e-shopu www.gopass.cz.

CHYTRÁ SEZÓNKA se rozhodně vyplatí i v zimě. K předplatnému 990 korun stačí na podzim doplatit 4.000 korun, čímž si lyžaři pořídí sezónku na zimu 2018/2019 za celkovou cenu 4.990 korun. Tato částka platí pro kategorii Dospělí. Junioři a senioři mohou lyžovat celkem za 3.990 korun a děti za 3.490 korun. „CHYTRÁ SEZÓNKA vyjde zhruba na čtvrtinu ceny oproti permanentce pořízené v zimě. Vyplatí se i těm, kteří k nám přijíždějí lyžovat na dva až tři víkendy během zimy nebo jen na jeden týden. Na podzim je pak možné si ji navíc rozšířit i o možnost lyžování ve slovenských střediscích Jasná a Vysoké Tatry, nebo v polském Szczyrku,“ upřesnil René Hroneš. CHYTROU SEZÓNKU je možné pořídit jen prostřednictvím e-shopu www.gopass.cz. Lyžaři s ní mohou čerpat celoročně navíc další slevy a výhody například v barech a restauracích nebo půjčovnách lyžařského vybavení. Registrace do věrnostního programu GOPASS je zcela zdarma.

Více na www.skiareal.cz a www.gopass.cz.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama