Leden ve Špindlu? Přes 20 km poloprázdných sjezdovek, spousty sněhu a celodenní

Ve Špindlerově Mlýně padá sníh i ceny skipasů. Chcete-li si užít nejlepší sněhové podmínky v Krkonoších, neváhejte a vyrazte do Špindlu. Díky kombinaci množství přírodního sněhu a kvalitního zasněžovacího systému nabízí skiareál skutečně perfektní podmínky k lyžování. V provozu jsou všechny lanovky a více než 20 kilometrů poloprázdných sjezdovek. Těšit se můžete na minimální fronty u lanovek a výhodné celodenní skipasy za pouhých 690 korun.

Reklama

„Ve Špindlu nyní vládne opravdová zima. Naše středisko nabízí skvělé lyžařské podmínky. Padá sníh a když mrzne, využíváme náš zasněžovací systém, abychom parádní podmínky zachovali až do konce zimy. V provozu máme všechny lanovky a přes dvacet kilometrů denně upravovaných sjezdovek. Úbytek lidí po svátcích navíc znamená poloprázdné svahy a minimální fronty u lanovek. Lepší podmínky než teď v lednu si nemůžeme přát, takže všechny zveme,“ uvedl ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn Čeněk Jílek s tím, že v lednu nekoupíte široko daleko ani výhodnější celodenní skipasy. Na e-shopu gopass.cz je totiž v období od 8. do 26. ledna pořídíte jen za 690 korun, což je dokonce méně než jaká je cena v podzimní či jarní mimosezóně. „Přestože v jiných lyžařských zimních střediscích na tuto část zimní sezóny skipasy zdražují, ve Špindlu si v nejlepších podmínkách návštěvníci zalyžují s velkou slevou. Dospělí skutečně pořídí celodenní skipasy za 690 korun a děti, junioři a senioři ještě levněji. Podmínkou je jen nákup skipasu přes e-shop gopass.cz a jeho využití  do 26. ledna,“ upřesnil obchodní a marketingový ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn René Hroneš s tím, že registrace na gopass.cz je zdarma a členům nabízí po celou sezónu další slevy a výhody.

Nenechte si ujít!

Během lyžovačky ve Špindlu rozhodně otestujte i novou čtyřsedačkovou lanovku vedoucí z Horních Míseček na Medvědín. Skiareál zde rozšířil i oblíbenou sjezdovku, takže jde nyní o atraktivní a ideální prostor pro začátečníky nebo rodiny s dětmi. Za návštěvu stojí i večerní lyžování na Hromovce – nejdelší osvětlené sjezdovce v Čechách nebo Audi Race Track – měřená trať obřího slalomu pro veřejnost ve Svatém Petru. Na ledová umělecká díla inspirovaná filmovou ságou Hvězdných válek se pak mohou těšit návštěvníci unikátního Špindlerovského LEDÁRIA. Během dovolené v největším krkonošském středisku si můžete užít i pravidelné víkendové akce ve Svatém Petru, Snow show, v centru nechybí oblíbené kluziště a skvělá je i gastronomie. Dejte si například oběd či kávu v nově zrekonstruované samoobslužné restauraci Stadion na dojezdu sjezdových tratí. Moderní restaurace má nový interiér i vyšší kapacitu k sezení.

Více na www.skiareal.cz a www.gopass.cz.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama