Produkty od Tibeťanů, které se dají využít při cestování

Reklama

Jak už možná víte, organizace MOST ProTibet se zabývá rozvojovou pomocí v indickém Himálaji a Tibetu a podporuje místní komunity a školy, řemeslné tradice, vzdělanost a zlepšování životních místních komunit. Možná již i z našich stránek znáte projekt „Koza ProTibet“ či jiné projekty této organizace. Co, ale třeba netušíte je, že tato společnost má i eshop, v rámci kterého nabízí produkty vyrobené Tibeťany. Dnes si představíme ty, jež se dají využít při cestování.

Na cestě s cestovním amuletem

Amulet je naplněn semínky posvěcenými orákulem a ochrání vás na cestách. Kovový cestovní amulet je doplněn symboly dvojitého dordže s modrým kamenem a Kaláčakry na zadní straně. Dvojité dordže symbolizuje vysoce ochranný symbol, který rozptyluje zlé pokušení,  klamání a nevědomost a vítá moudrost i posiluje energii. Monogram mantry Kaláčakry je zobrazen velmi stylizovaným písmem a kombinuje v sobě deset slabik této mantry. Tibeťané tento monogram pro jeho mocný ochranný účinek a schopnost odstranit překážky připevňují na domy i chrámy či ho umisťují na dveřní závěsy a jako amulet jej nosí na těle. Přináší nositeli i celému okolí mír. Délka šňůrky amuletu je 38 cm, průměr přívěsku je 2 cm.

Kvalitní tašky a taštičky na krátké výlety i delší cesty

Tašky ušité nejen s láskou, ale také s pílí a s řemeslnou zručností. Zdobné, ručně šité, saténové tašky pro parádu, nebo velmi pevné látkové tašky se symboly Tibetu. Vybírejte ze vzorů a symbolů jako jsou sněžní lvi, palác Potala, větrný kůň nebo Nekonečný uzel. Tašky na notebook, toaletky,  kosmetické taštičky na parádu či drobnosti, které zrovna potřebujete schovat.

Deky co zahřejí na těle i na duši

Deka vás zahřeje při výletech do přírody, ale lze ji nosit i jako velmi elegantní pléd.  Příjemná akrylová vlna dobře drží svoji barvu a je odolná vůči skvrnám a mačkání. Pro cestování je velmi vhodná nejen pro víceúčelové použití, ale také pro nízkou hmotnost a malé rozměry, do kterých lze složit a to i přesto, že po rozložení, má úctyhodných 95 x 204 cm. Deky je možné vybírat z mnoha barev i tradičních tibetských vzorů.

Pokud byste rádi věděli, jak se vybavit na cestu v tibetském stylu, tak neváhejte a navštivte eshop organizace MOST ProTibet a prozkoumejte i další výrobky od Tibeťanů. Zakoupíte-li některý z výrobků, věřte, že uděláte radost nejen sobě, ale především lidem, kteří tyto produkty vyrábí tradičními technikami a postupy.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama