Strašidla na zámku Horní Libchava

Zveme všechny, kteří se alespoň trošku rádi bojí, na největší akci tohoto roku na zámku Horní Libchava. Má název „Strašidla na zámku“ a pořádá ji Princeznino pohádkové divadlo. Odehraje se pro velký zájem dvě soboty po sobě 28. října a 4. listopadu 2017. Nebude nouze o spoustu hodných, ale i zlých strašidel. „Přijďte se bát a užít si hromadu zábavy!“ říká pořadatelka, Bílá paní – Zdena Dařílková.

Reklama

Můžete se těšit na pohádkové, méně strašidelné prohlídky zámku s Bílou paní každou půl hodinu od 13:00 až do 17:30. Dále na velkolepou, děsivou i vtipnou hlavní pohádku v 15:15 nazvanou „Jak sousedka strašila strašidla“. Také byste si neměli nechat ujít doprovodný program – malování na obličej, soutěže se strašidly, dětská dílna a vyrábění tradičních, originálních, papírových masek ze Zákup. A to nejděsivější a nejvíc vzrušující na konec – strašidelné prohlídky zámeckého sklepení od 18:00. Sklepení je rozšířené o další místnosti a tak si ho můžete prohlédnout poprvé téměř celé. Tyto prohlídky budou hezky odstupňované. Na začátku mohou přijít i menší děti, ale s pokračováním noci budou strašidla jen silnější, takže ke konci smí vstoupit jen ti nejvíc otrlí a odvážní. Celý den bude k dispozici v ceně vstupenky i pití jako šťáva, káva, a čaj na zahřátí. Po celou akci zde bude také vytopená dětská dílna a kulturní sál Ogoh, kde se budete moci ohřát. Proto se akce může konat za jakéhokoli počasí.

Další informace o divadle, zámku a dalších akcích naleznete buď na Facebookových stránkách (Princeznino pohádkové divadlo, Zámek Horní Libchava), nebo na www.princezninodivadlo.cz a www.zamekhornilibchava.cz.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama