Říjen se blíží a s ním i SIGNAL festival. Co vás čeká?

Festival světla SIGNAL se bude stejně jako v uplynulých letech konat v polovině října, konkrétně od čtvrtka 12. do neděle 15. 10. Těšit se můžete na 22 instalací, které budou zcela poprvé rozmístěny po dvou oficiálních festivalových trasách: po trase Centrum a trase Vinohrady.

Pro letošní ročník jsme si pro vás připravili velkou novinku: dvě oficiální festivalové trasy. Trasa Vinohrady bude kratší a možná o něco klidnější, trasa Centrum vás provede po místech v srdci Prahy, kam možná mnoho z vás nikdy nezavítalo. Doporučujme vám si na SIGNAL tentokrát vyhradit alespoň dva večery, ať si obě trasy zvládnete projít v klidu a pohodě.

Kromě nových lokací a trasy se můžete těšit i na galerijní zónu. Ta bude sestávat ze čtyř originálních a v některých případech veřejnosti výjimečně dostupných vnitřních prostor, které budou hostit světelné instalace. Galerijní zónu bude možné navštívit po zakoupení pásky v hodnotě 100 korun. Páska pak bude opravňovat ke vstupu do všech čtyř míst. Za 50 Kč se pak jako v loňských letech můžete podívat na 3D videomapping, který vyžaduje použití 3D brýlí. Venkovní části SIGNAL festivalu pak zůstávají přístupné zdarma.

Na závěr bychom vám rádi představili jednoho z partnerů letošního ročníku SIGNAL festivalu, společnost Canon. Ta bude oficiálním foto partnerem festivalu a pro všechny z vás, kdo rádi fotíte, bude mít na festivalu připraveny zajímavé aktivity, o kterých se včas vše dozvíte. Už nyní se ale můžete pokusit zachytit světla noci a zúčastnit se na facebookovém profilu Canon fotosoutěže s podtitulem Lowlight. Na deset vítězů pak čeká profesionální workshop pod vedením jednoho z Canon ambasadorů. Soutěž trvá do konce října.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama