Ojedinělý festival pro celou rodinu PŘÍSEKOHRANÍ

Česká hračka a Muzeum autíček Příseka srdečnou zvou všechny kreativní děti, rodiče i prarodiče na festival, který jim představí to nejlepší z české hračkářské i designové výrobky. Pro malé i velké návštěvníky je také připraven doprovodný program a nabídka kvalitního občerstvení z lokálních surovin.

Reklama

Přísekohraní je premiérovým ročníkem rodinného festivalu, na kterém si každý člen rodiny přijde na to své. Maminka si vyzkouší módní kousky  nebo  bude cvičit s kočárkem a tatínkovi se rozzáří oči při pohledu na tisíce modelů autíček v muzeu. Potom může vyrazit do RC arény a zkusit své štěstí v závodě o ceny.

Děti mezitím budou dovádět v hernách nebo v tvořivých dílnách v rámci dětského okruhu. Prostřednictvím dětského okruhu budou mít děti možnost se seznámit s praktickou ukázkou řemeslné nebo designové výroby. Součástí akce bude také zajímavý doprovodný program (prezentace hasičů, RC aréna, cvičení s kočárkem a časovka o ceny, malování na obličej atd.) a nabídka kvalitního občerstvení z čerstvých surovin.

„Rodinných festivalů, které návštěvníkům nabízí kvalitní program a zajímavé výrobky k prodeji, není nikdy dost. Na Přísekohraní stráví děti i jejich rodiče příjemný den. Nejen se pobaví, ale také se budou vzdělávat  Především v dětech je třeba rozvíjet určité schopnosti. Každý výrobek se přece nejdříve zrodil v hlavě svého tvůrce – bez fantazie a hraní by vlastně neexistovalo ani auto, které je hlavním motivem festivalu i zámeckého muzea“, vysvětluje Petr Heinzl z České hračky, pořadatele akce.

VSTUPNÉ

vstup na expozici + akci – plné 120 Kč / snížené 60 Kč (do 18 let, důchodci) / rodinné 300 Kč

děti do 3 let zdarma

Rodinný festival Přísekohraní pořádá portál Česká hračka a Muzeum autíček Příseka.

KDY: sobota 12. 08. 2017 od 10:00 – 19:00 hod
KDE:  Zámek Příseka, Příseka 18 588 33  Brtnice

Web: www.ceska-hracka.cz

Facebook: www.facebook.com/Ceskahracka

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama