Vezměte děti na nejvýše položená dětská hřiště v Čechách…

…a zpestřete jim prázdniny originální atrakcemi. Vydejte se do Špindlerova Mlýna!

Reklama

Rádi byste letos nahradili klasickou dovolenou u moře pobytem na horách? Hledáte pro své děti neotřelou zábavu? Vydejte se s rodinou třeba do Krkonoš. Ve Špindlerově Mlýně děti nepochybně ocení unikátní dětská hřiště na vrcholcích s originálními prvky včetně prvního letteringového hřiště v Čechách. Vyřádí se také na naučných stezkách, terénních tříkolkách, trampolínách nebo si mohou zazávodit na nových buginách.

Za návštěvu určitě stojí první české letteringové hřiště na Medvědíně, které je postaveno z obřích 3D písmen. Skiareál tu nabízí zajímavé atrakce pro malé i větší návštěvníky. Vyřádí se tu zaručeně ale i dospělí, stačí jen trocha fantazie. Nejvýše položené hřiště v České republice se rozkládá v nadmořské výšce 1235 metrů a nabízí skutečně nádherný výhled na jedinečná krkonošská panoramata. Děti si tu mohou vyzkoušet mnoho prolézaček, skluzavek nebo malých lezeckých stěn. Neotřelé atrakce nabízí i druhé hřiště u horní stanice lanovky Sv.Petr – Pláň, kde mohou využít například houpačky, fitness stezky či velmi oblíbené nafukovací trampolíny. Stavitelé mysleli i na pohodlí rodičů, na všechna hřiště je proto dobře vidět z přilehlých vyhlídkových teras vrcholových panoramatických restaurací.

Poznejte Krkonoše prostřednictvím naučných stezek. Klidně i s kočárkem

Dáváte přednost zábavě, při které se děti něčemu přiučí? Pak vyzkoušejte čtyři naučné stezky vedoucí úbočím Medvědína a z Plání do Svatého Petra. Stačí vyjet lanovkou a užít si procházku plnou zábavy, kvízů a úkolů, kde se cestou navíc dozvíte mnoho zajímavých informací o Krkonoších a jejich obyvatelích. Na konci na děti vždy čeká odměna za správné odpovědi. Naučné stezky se rozkládají téměř na třiceti kilometrech.
Sjeďte s dětmi sjezdovku na terénních tříkolkách nebo otestujte závodní buginy

Dovolenou ve Špindlerově Mlýně si můžete zpestřit také špetkou adrenalinu. Zkuste s dětmi třeba jízdu na terénních tříkolkách po sjezdovce. Tříkolky jsou dobře ovladatelné, mají řídítka a klasické bubnové brzdy. Svou perfektní stabilitou přinášejí nevšední, ale přitom bezpeční zážitek jak pro rodiče s dětmi, tak i pro vyznavače adrenalinu. Vaše ratolesti jistě ocení také letní tobogán summer tubing, Sky dive nebo oblíbené závodní buginy. Pokud máte rádi kola, ale bojíte se horských kopců, otestujte elektrokola a máte po starostech. Děti si mohou na kolech zařádit i na Pumptracku – oválné dráze plné vln a klopených zatáček.

K létu patří koupačka

Voda a koupání patří neodmyslitelně k létu. A i na horách je někdy pěkně horko. Ve Špindlu je k návštěvníkům k dispozici Labská přehrada, kde se můžete s dětmi vykoupat, projet se tu na loďce nebo vyzkoušet stále oblíbenější paddle boardy.
Více na www.skiareal.cz.

Nenechte si ujít!

                          
5.8. Den na Maxximum s Evropou 2-
Den plný zábavy a běhu v rámci Kilpi Trail Running Cup 2017 – Krkonošská padesátka – jednoho z nejnáročnějších horských běhů u nás. Nebudou chybět závody na 21 a 50 km. V rámci Dne na Maxximum pak na 5 km. Koncerty: Dilated, Mirai, Lenny.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama