Logistický areál v Horních Počernicích v pátek ožije rodinným odpolednem

Společnost P3 Logistic Parks pořádá v pátek 2. června den otevřených dveří plný aktivit pro celou rodinu. V 15 hodin se otevřou brány před halou N v logistickém parku P3 Prague Horní Počernice. Na své si přijdou všichni, kteří chtějí vědět, jak to vypadá v kamionu, nebo jak se používá vysokozdvižný vozík. Na aktivní děti i dospělé čeká horolezecká stěna, ti nejmenší budou stavět město z kartonových krabic, tvořivé a zručné návštěvníky pak potěší květinový workshop.

Reklama

Hladký povrch haly N bude pro páteční odpoledne mimořádně zpřístupněn všem bruslařům a skateboardistům, a kdo bude chtít, může si pod vedením instruktorů z České asociace slalomu na skateboardu zlepšit techniku. Geekové se zase rádi zdrží u virtuální reality a dalších technologických vychytávek. Speciálně vypravený mikrobus každou hodinu nabídne projížďku parkem s pěti zastaveními v halách s reálným provozem.

Místo konání je dobře dostupné autobusem linky č. 220 (zastávka Sezemická), autem od exitu 3 dálnice D10, anebo z Horních Počernic a Černého Mostu pěšky na kole. Více informací na facebookové stránce P3 Soused.

Za tratí u P3

Den otevřených dveří
Pátek 2.6. 2017, 15-19 hodin
Hala N, P3 Prague Horní Počernice- roh ulic Do Čertous a Ve Žlíbku
Více informací na Facebook události: https://www.facebook.com/P3Soused/?fref=ts

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama