Hrad Štramberk s věží Trúba otevírá v zimně

Hrad Štramberk se tyčí do krásně zasněžené krajiny. Brzy se probudí ze zimního spánku a naplno si budeme moci užívat nastávající sezónu. Ale ani zima nás neodradí, abychom pro vás neotevřeli Trúbu. Jistě se najde mnoho těch, které ani zima neodradí od pěkné procházky.
 
V únoru a březnu bude otevřeno o sobotách a nedělích. Mimořádně bude otevřeno i v pátek 3. února 2017, kdy pro školáky nastane den volna – pololetní prázdniny. Také v době jarních prázdnin v Novojičínském okrese bude Trúba otevřena a to od úterý 14. února celý týden. V březnu o jarních prázdninách v Ostravě bude otevřeno od úterý 7. března celý týden.  Zimní prohlídky památek mají své návštěvnické kouzlo: Hrad Štramberk otevírá pro návštěvníky věž také v zimních měsících. Pohled z věže na krásně zasněženou krajinu je bezesporu neopakovatelný zážitek, když si uvědomíme, jaké byly v minulých létech zimy. Výstup na věž si mohou návštěvníci  vychutnat bez obvyklých návalů turistů. Prohlídky se konají o sobotách a nedělích od 10.00 do 16.00 hodin.

Reklama

Pro návštěvníky hradu bude otevřena rovněž restaurace v chatě Dr. Hrstky, kde vás přivítají manželé Síkorovi s příjemným posezením a velkým výběrem nápojů a jídel.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama