Zima plná zážitků v českých horách s NOVASOL

Víte o tom, že na svazích tuzemských kopců najdete na tři desítky ski areálů dosahujících čtyř nebo pětihvězdičkového hodnocení své kvality? V posledních letech totiž výrazně investovaly do kvality svých služeb a vybavení. Ve spojení s příznivými cenami, dobrou dopravní dostupností a absencí jazykové bariéry se zimní dovolená v ČR opět dostává do kurzu.

Reklama

Vydejte se správným směrem i vy a zajistěte si včas ubytování na českých horách. NOVASOL vám nabízí rekreační domy, apartmány a chaty ve všech důležitých zimních centrech Krkonoš, Jizerek, Šumavy, Beskyd a dalších hor. Tak příliš neotálejte, zima již klepe na dveře!

Pohoda pro sjezdovky i běžky

Nejdelší sjezdovky u nás poskytují Krkonoše. Krakonošovo království nabízí největší lyžařské areály v čele se Špindlerovým Mlýnem, Pecí pod Sněžkou, Harrachovem a Janskými Lázněmi. Objednejte si zimní dovolenou pod vrcholky Krkonoš co nejdříve!

Skvělou možnost pro začátečníky, malé děti a milovníky běžeckého lyžování představují Jizerské hory. Rychle do nich dojedete po rychlostní silnici a ski areály jako Severák, Tanvaldský Špičák či Bedřichov poskytují dostatek sněhových děl, vleků i běžeckých stop.

Vzhůru dlouhou, bílou stopou

Chcete-li mít během pobytu na českých horách jistotu, spolehněte se na Šumavu. V kouzelném pohoří mezi Lipnem a Boubínem funguje řada moderních lyžařských středisek. Inspirujte se naší nabídkou ubytování na Zadově a Kramolíně!

Lyžařský ráj vás čeká i v Krušných horách. V zimních resortech Plešivec, Klínovec a Boží Dar se budete dobře cítit s celou rodinou. A už vás někdy napadlo, strávit v českých horách Vánoce nebo Silvestra?

Objednejte si REKREAČNÍ DOMY, APARTMÁNY, CHATY A CHALUPY s NOVASOL už teď!

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama