Těšte se na SLAVNOSTI PIVA KRUŠOVICE: z nabitého programu si vyberou opravdu vš

Zapamatujte si už teď termín 17. září! V Královském pivovaru Krušovice se o třetí zářijové sobotě uskuteční jedna z nejlepších akcí pivovarské sezony: Slavnosti piva Krušovice. Od 12:00 do 22:00 hodin se přímo v areálu pivovaru stanete přímými účastníky úžasné zábavy – na své si přijdou milovníci skvělé hudby, dobrého jídla a soutěží, kde hlavní výhrou je zásoba královského piva na celý rok. Vstupné se neplatí.

Reklama

Nabitý program začne vystoupením vrchního sládka a ředitele Královského pivovaru Krušovice Igora Mandryše. V průběhu odpoledne dále sládek pivovaru Michal Havrda představí párování konkrétních druhů piva s jídlem, které se k nim perfektně hodí. Celým dnem bude návštěvníky provázet moderátorská dvojice Nasty a Daniel Čech.

Na své si určitě přijdou milovníci dobré muziky. Poslechnout si mohou následující umělce:

13:30 – 14:30 Falešná ozvěna
15:00 – 16:00 No Name (Slovensko)
16:30 – 17:30 Lenka Dusilová a Baromantika
18:00 – 19:00 Matyas
19:30 – 20:30 Věra Špinarová
21:00 – 22:00 Argema

V mezičasech naplánovali organizátoři slavností i atraktivní soutěže. Každá soutěž bude mít jednoho výherce, který obdrží půllitr zvaný Rudolf. Ostatní soutěžící získají odměnu za snahu – pivenku na jedno pivo. Soutěže budou jednoduché, ale zábavné – zvedání prázdného pivního sudu nad hlavu, stavění věže z pivních tácků atd. Připraveny budou i soutěže vědomostní. V Královském přehledu budou soutěžící odpovídat na otázky týkající se pivovaru Krušovice a piva vůbec, soutěž Královská poezie vyžaduje složení básně či příběhů za pomoci zadaných slov. Chystají se i soutěže pro rodiny, zaměřené na suroviny, z nichž se pivo vyrábí. Úkoly se budou plnit na šesti stanovištích, kde soutěžící získají po absolvování daného úkolu (lovení chmelových rybiček, skládání puzzle atd.) potřebné razítko. Když posbírají všechna, dostanou cenu.

Na Slavnosti piva Krušovice se chodí i za dobrým pivem a jídlem. Na čepu bude celé portfolio krušovických piv včetně nefiltrované 12, která byla uvařena speciálně k této příležitosti. Navíc získají návštěvníci welcome pivo Krušovice 14, když vyplní online registraci na www.krusovice.cz/slavnosti. Další letošní novinkou bude malý farmářský trh v dřevěných stáncích s dožínkovými klasy a chmelem. Kvalitní potraviny zde nabídnou místní dodavatelé. Chybět nebude ani klasické občerstvení – klobásy, steaky, kuřata, langoše, palačinky atd.

Další možnosti zábavy nabídnou volnočasové hry ve vyhrazeném areálu v pivovaru. Domů si návštěvníci mohou odnést i malou vzpomínku na příjemně strávený den v podobě snímku z královského fotokoutku. Kromě toho si před vchodem do areálu mohou zakoupit různé drobnosti na památku včetně půllitru Rudolfa.

Stejně jako v předchozích letech se v průběhu dne budou konat exkurze do výrobních prostor pivovaru s odborným průvodcem, a to od 13:00 do 18:00 hodin.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama