Východní Morava – synonymum pro lázně a relaxaci

Luhačovice, Pozlovice, Ostrožská Nová Ves, Smraďavka, Kostelec – to jsou lázeňská místa, přinášející zdraví. K nim přidejme bezpočet skvělých wellness zařízení, termální bazény, čisté životní prostředí. To je nabídka Východní Moravy pro relaxaci.

Reklama

Luhačovice jako největší a nejznámější moravské lázně jsou pověstné výtečnými výsledky léčby, která využívá přírodní léčebné vody s unikátním složením. Navíc do Luhačovic v červnu tohoto roku putovalo evropské ocenění za inovace v lázeňství,  čímž se jen potvrdila dlouhodobě známá skutečnost, že na kvalitu lázeňské péče se zde můžete plně spolehnout.  

Kvalitně vybavená wellness centra naleznete prakticky v celém regionu včetně již zmíněných Luhačovic. Specifická nabídka je k dispozici na Valašsku, kde ve Velkých Karlovicích jsou, kromě „klasických“ wellness zařízení, k dispozici termální bazény, anebo v Rožnově pod Radhoštěm pivní wellness využívající pozitivní účinky čerstvě uvařeného piva (mladiny) a pivních kvasnic na organismus.

Lázně nejsou lázněmi jen díky léčebným procedurám a pobyt ve wellness centru nenaplní program celého dne. Díky tomu, že Východní Morava má krásné přírodní prostředí a nabízí řadu příležitostí ke kulturnímu vyžití, zábavě, sportovním aktivitám či setkání s živým folklorem, jsou pobyty v tomto regionu těmi, na které se nezapomíná.  www.vychodni-morava.czReklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama