Centrum služeb nenechá turisty na holičkách

Nově pomůže turistům v objevování Jeseníků Centrum služeb U Petra. Mohou využít jeho uzamykatelnou úschovnu lyží a kol, nebo dětský koutek. V případě potřeby návštěvníkům v centru pomůžou také se servisem kola nebo vyhledáváním informací.

Reklama

Oblíbená je i sušárna oblečení a připojení k internetu. V létě turisté zase velmi ocení relaxační zónu s grilem. Díky tomu si návštěvníci užijí Jesenicko lépe, než kdy dřív. Jako cíl svého výletu si ho vybírá stále více lidí. A není divu, jde o krásnou krajinu s nekonečnými lesy, které pokrývají skoro 80% území.

Turisti se mohou věnovat velkému množství různých aktivit. V zimě mají k dispozici přes dvacet kvalitních lyžařských sjezdovek i dlouhé běžkařské stopy.

V letních měsících sportovní nadšenci ocení dobře značené cyklostezky a turistické trasy, které sportovce zavedou ke krásným místům i památkám.

Centrum služeb U Petra pomáhá návštěvníkům každý den od 9 do 19 hodin. Zastavte se a přesvědčte sami, a to třeba od pátku 4. 3. do neděle 6. 3., kdy v blízkosti centra probíhají zvěřinové hody (www.upetra.cz).

Více informací najdete na www.centrumupetra.cz

Tento článek byl pořízen za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama