Okoř se šťávou 2016

18.ročník open air festivalu na jednom z nejromantičtějších míst v blízkosti Prahy, pod zříceninou hradu Okoř. Tento ročník bude opravdu šťavnatý! Doporučujeme přijít včas, letošní ročník je od začátku nabitý zvučnými jmény. Okoř se šťávou 2016 se uskuteční v sobotu 28.5. od 12.00 hod.

Reklama

Můžete se těšit na skupinu ATMO Music.Jejichž singl Andělé se stal druhým nejhranějším singlem v ČR.

Poprvé na Okoři vystoupí také skupina SLZA, která v anketě Zlatý slavík 2015 získala 2 ocenění, Objev roku a Hvězda internetu, a v anketě Žebřík 2015 získala také 2 ceny – 1. místo za skladbu roku a 2. místo za videoklip roku!

Opět se na louku pod Okoř chystají Rybičky 48, Voxel, Všichni svatí. Uslyšíme i Wohnouty, kteří slaví v součastné době 20 let.

Novou desku Noční motýl představí skupina České Srdce. Po roční pauze vystoupí skupina UDG, která vydává novou desku EMOTIKON. V odpoledních hodinách vystoupí na festivalu vítězka superstar 2013 Sabina Křováková ,která zahraje se svojí skupinou novinky ze svého alba Sirkama.Můžeme těšit na skupinu STO Zvířat, která vydala nové album Ministerstvo mého nitra.Na festivalu zahrají samozřejmě i svoje osvědčené hity. Na festivalu vystoupí poprvé skupina Visací zámek, která nedávno oslavila 33 let.

Na druhé scéně mezi dalšími vystoupí eFeM (Filip Sázavský a Martin Chobot), Michael Foret,The Snuff, The Train Robbers nebo skupina The Fellas oceněná v roce 2011 Andělem za Objev roku.

Festival budou uvádět Lukáš Pavlásek a Pavel Anděl.
Okoř se šťávou 2016! To je třináct hodin hudby bez přestávky !
Na festival jako každý rok bude jezdit kyvadlová doprava linka X-Okoř z Prahy 6 a Kladna.

V areálu bude hlídaný prostor pro kola.
Vstupenky v předprodejních sítích Ticketstream, Ticketportal, Ticketpro nebo přímo na Okoři.
Využijte výhodné ceny vstupenky do 1.5.

Více informací najdete na stránkách festivalu  www.okorsestavou.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama