Kulinářské dny předvedou to nejlepší ze současné moderní gastronomie

Na pražském náměstí Jiřího z Poděbrad proběhne v termínu 8. a 9. dubna již třetí ročník Kulinářských dnů.   V rámci dvoudenního programu budou mít možnost návštěvníci ochutnat exkluzivní gurmánské speciality z kuchyní předních tuzemských i zahraničních šéfkuchařů. V nabídce budou například zástupci středomořské, francouzské, thajské, italské i české gastronomie. Na programu bude také zajímavý doprovodný kulturní program. Vstup na akci, která pohladí chuťové pohárky je zdarma.

Reklama

Městská část Praha 3 vás 8. a 9. 4. 2016 od 10.00 do 20.00 hodin zve na náměstí Jiřího z Poděbrad na Kulinářské dny, kde své umění představí vybrané restaurace doplněné o rybí speciality české i zahraniční kuchyně. Součástí akce budou i trhy s ovocem, zeleninou, masem, uzeninami, pečivem a dalším zbožím, nebudou chybět živé kapely a dětská zóna.

„Celý program jsem se snažili koncipovat tak, aby si vybral opravdu každý. Lidé budou mít na výběr z čerstvých ryb, domácích dezertů, nebude chybět výborná pasta a na své si přijdou také fanoušci pikantních asijských jídel. Kromě toho nás čeká i hudební program, nezapomněli jsme ani na děti, pro které připravujeme dětskou zónu,“ řekl o přípravě Vedoucí odboru vnějších vztahů MČ Prahy 3 pan Tomáš Čekal.

Na náměstí Jiřího z Poděbrad se budou servírovat rozmanité delikatesy středomořské, italské kuchyně, budapešťské, francouzské nebo thajské kuchyně. Můžete se těšit na vynikající sendviče, saláty, mořské plody, pokrmy z masa, domácí dezerty, ale také palačinky s ořechovou nebo čokoládovou náplní, maďarský guláš, grilované krevety. Thajské speciality budou lákat na produkty vyrobené z tofu nebo asijských nudlí, doplněné o polévky. Na místě bude i pekárna, která zavede návštěvníky do procesu výroby pečiva, bude možné ochutnat sýrové lahůdky, připravené na různý způsob, nebo speciality z husích jater. Pro děti bude připravený dětský koutek s různými workshopy, na nejmenší čeká dětská kuchyňka, kde si budou moct sami uvařit vlastní delikatesy. K poslechu zahrají kapely The Brownies, Ivan Herák a Replay Band Prague.

Více o akci lze najit na facebook profilu zde: www.facebook.com/events/786044954862489/

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama