Nechte se zlákat atrakcemi evropských měst s NOVASOL

Starý kontinent je jedinečný vysokou koncentrací metropolí s nádherným, starobylým jádrem plným jedinečných pamětihodnostmi, s řadou dokladů lidského umu i tradičních festivalů. Poznejte je zásluhou našich „NOVASOL City apartments“! Nabízíme vám komfortně vybavené, příjemné rekreační byty dobře situované v moderních čtvrtích evropských velkoměst či v blízkosti jejich centra.

Reklama

Nyní už si můžete v klidu prohlédnout všechny taje a krásy Říma, Barcelony, Paříže a ostatních skvostů Evropy. Stačí si zvolit z opravdu výhodné nabídky našich městských apartmánů všech cenových relací. Budete uchváceni stínem středověkých katedrál a opojnou vůní kaváren na rušných bulvárech!

Objednejte si například rekreační dům v Cannes nebo Salcburku a vychutnejte si opalování na Azurovém pobřeží, toulky mezi záhony tymiánu či túry kolem věčně bílého Dachsteinu. Alpy se táhnou od Francie až do Rakouska a slavná města v jejich údolích se přátelí s filmovými megastar a nabízí odkaz největšího hudebního génia historie.

Vyberte si v našem katalogu prázdninových domů. Je jenom na vás, rozhodnete-li se pro pobyt na okrajích aglomerací Stockholm a Berlín, nebo pro pohodlné ubytování v soukromí v srdci Splitu a Florencie.

Objednejte si REKREAČNÍ DOMY, APARTMÁNY, CHATY A CHALUPY s NOVASOL už teď!

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama