Město Karviná nabízí svým návštěvníkům Balíčky zážitků.

Balíčky zážitků v Karviné(Karviná) V rámci podpory cestovního ruchu nabízí město Karviná návštěvníků ale i obyvatelům města tzv. „Balíčky zážitků v Karviné“. Pod tímto netradičním názvem se skrývá nabídka atraktivních služeb, díky kterým mohou jejich uživatelé příjemně a zajímavě prožít volný čas v Karviné.
    Milovníci cyklokrosu si mohou vyzkoušet různé cyklokrosové disciplíny pod vedením zkušeného instruktora včetně zapůjčení sportovního kola a doplňků. Další z atrakcí je sportovní lukostřelba, kdy si klient může vyzkoušet střelbu hned z několika druhů kuší a luků. Mezi zvláště atraktivní nabídky patří vyjížďka na koních do okolí města v doprovodu instruktora nebo třicetiminutový vyhlídkový let v ultralightu. Pro šikovné ruce jsou určeny „balíčky“, kde zkušení řemeslníci a umělci naučí zájemce vyrobit si například vlastní šperk nebo sošku.

   Balíčky zážitků zahrnují i vyloženě relaxační aktivity. Příkladem je služba s názvem „Den pro dva“ určená párům. Tato služby zahrnuje například návštěvu soukromé sauny, masáž a perličkovou koupel.

   Exotickou nabídku pak představuje „balíček“ s názvem „Tajemství orientu“ nabízející výuku orientálního tance pro začátečníky i pokročilé. Cenová nabídka bylíčků se pohybuje v rozmezí od 850 do 2 500 korun. Službu lze objednat v Městském informačním centru nebo v Lázních Darkov.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama