Matějská pouť 2016 na pražském Výstavišti v Holešovicích

Tento ročník bude slavit své historické 421. jubileum a 53. ročník v areálu Výstaviště (Praha 7 – Holešovice). Jedná se o úplně první jarní pouť v Evropě.Na návštěvníky čekají české a zahraniční atrakce (přibližně kolem 120 atrakcí). Zároveň jsou pro vás po celém areálu připravena rychlá občerstvení, orientální cukrovinky, perníková srdce, hračky a mnoho dalších prodejních stánků.

Reklama


Každou sobotu a neděli bude pro rodiče s dětmi připraven vždy zábavný program od umělecké skupiny Medúza na Křižíkově fontáně. Upozorňujeme že program se ruší za špatného počasí (déšť, sníh, silný vítr). Matějská pouť trvá do 20.2. do 17.4.2016.

Otevírací doba a vstupné Matějská pouť 2016

Pondělí: zavřeno – 0
Úterý – pátek: 14.00 – 21.00 hodin – 10 Kč, děti do 120 cm, ZTP/P (s průvodcem i bez průvodce) + důchodci nad 65 let 0 Kč
Sobota, neděle, svátky: 10.00 – 22.00 hodin – 25 Kč, děti do 120 cm, ZTP/P + důchodci nad 65 let 0 Kč
Školní prázdniny: 10.00 – 22.00 hodin

Den pro postižené děti, děti z dětských domovů a azylových domů

Společnost KOČKA s.r.o. pořádá v rámci Matějské poutě, tak jako každoročně, tradiční „Den pro postižené děti, děti z dětských domovů a azylových domů“. Tato akce se tentokrát uskuteční dne 21. března 2016 (zatím neoficiální datum – do začátku Matějské upřesníme). Celá akce je přístupná dětem s handicapem v doprovodu jejich rodičů, vychovatelů či kamarádů, dále pak dětským domovům, azylovým domům a ostatním ústavům. Veškeré atrakce jsou dětem k dispozici zcela ZDARMA. Kromě atrakcí mohou děti shlédnout stálou expozici exotických ryb, žraloků, korálů a sasanek „Mořský svět“ a doprovodný zábavný program, vystoupení klaunů z umělecké skupiny MEDŮZA, připraven speciálně pro tuto příležitost na Křižíkově Fontáně, též od 11,00 do 15,00 hodin.

!Prosíme aby na tento den nechodili osoby pro které tento den není určený. Oprávněn vstup má osoba s označenou kartičkou nebo s průkazem TP, ZTP, ZTP/P!

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama