Red Bull Can You Make It bude startovat v Praze

Tři studenti, kluci i holky, tři nerozluční kamarádi. Teď mají šanci zažít neopakovatelné dobrodružství na cestě Evropou. Bez vlastních telefonů, platebních karet a hotovosti v peněžence. Jedinou výbavou budou plechovky Red Bullu jako platidlo a zapůjčený mobil. Právě začíná přihlašování do dalšího ročníku projektu Red Bull Can You Make It, který vyvrcholí v dubnu sedmidenním evropským dobrodružstvím. Jedním ze startovních míst bude letos i Praha.

Reklama

Do výzvy Red Bullu se mohou hlásit týmy 3 vysokoškolských studentů, kteří musí udělat jediné – včas na Redbullcanyoumakeit.com/cs nahrát vlastní video. Krátké video by mělo zaujmout natolik, že je dostane mezi 165 soutěžících týmů. „Letos je uzávěrka pro nahrání minutových videí 14. února 2016 a nahrávky by měly být opravdu kvalitní,“ radí Václav Zamrazil ze společnosti Red Bull.

Videem musí účastníci ukázat, proč by se právě oni měli ocitnout mezi finalisty. O tom, zdali se do závodu skutečně dostanou, rozhodnou hlasy jejich fanoušků na internetu a posléze porota složená ze zástupců společnosti Red Bull. Vybrané tříčlenné skupinky odvážlivců odjedou do jednoho z 5 evropských měst, kde 12. dubna 2016 ve 12 hodin odstartuje jejich cesta plná dobrodružství.

Právě letos se mezi startovací místa dostala i Praha. Cílová destinace bude odhalena během ledna. Jisté je, že cílovou pásku účastníci protrhnou 19. dubna 2016, tedy po 7 dnech cesty. Během této doby si soutěžící sami musí obstarat ubytování, přepravu i jídlo, a to jen výměnou za plechovky Red Bullu. Průběžné hodnocení týmů bude k dispozici na webových stránkách a bude se skládat z bodů za návštěvu takzvaných checkpointů rozmístěných po evropských městech, za online aktivity během závodu nebo plnění speciálních úkolů.

Red Bull Can You Make It 2016
Přihlašování končí    14. února 2016
Závod začíná         12. dubna 2016 v Praze

Veškeré informace najdete na: www.redbullcanyoumakeit.com/cs
Foto: Lukáš Wagneter, Red Bull Media House

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama