Pohodové Vánoce v ZOO Praha a oslava u goril

Poslední předvánoční víkend v Zoo Praha se ponese v duchu českých tradic a vánoční narozeninové oslavy nejmladšího člena gorilí rodiny. Sameček Nuru totiž oslaví své třetí narozeniny.
Na sobotu 19. prosince připravila pražská zoologická zahrada ve spolupráci s Psychiatrickou nemocnicí v Bohnicích speciální předvánoční dílny. Ve Vzdělávacím centru u hlavního vchodu do zoo si tak návštěvníci užijí tradiční vánoční zvyky nebo vyrobí drobné dárky a ozdoby. Dílna a zároveň odpočinková zóna bude připravena od 10 do 15 hodin.

Pražská zoo nezapomíná ani na Betlémské světlo, které si návštěvníci stejně jako v předchozích letech mohou odnést domů. Letos bude od soboty 19. prosince od 11 hodin umístěné v Betlémě s ovečkami před Vzdělávacím centrem a následně i na Informačním centru u hlavního vchodu do zoo, a to až do Štědrého dne.

V neděli 20. prosince proběhnou v Zoo Praha oslavy třetích narozenin nejmladšího člena gorilí rodiny, samečka jménem Nuru. Předání dárků pro Nurua a jeho rodinu proběhne ve 14 hodin v Pavilonu goril. Návštěvníci, kteří chtějí pomoci gorilám v přírodě, si mohou v restauraci Oceán objednat kuře po kamerunsku nebo odevzdat vysloužilý mobilní telefon. Obojím přispějí na jejich ochranu v Africe.

Program

Sobota 19. prosince
10:00 – 15:00 Pohodové Vánoce v zoo – vánoční dílny
(Vzdělávací centrum od 10:00 do 15:00)
Neděle 20. prosince
14:00 Nuru slaví třetí narozeniny – předání dárků
(Pavilon goril)
Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama