Kolos uvádí konfigurovatelné turistické kolo

Jízdní kola na míru již dávno nejsou nedosažitelným luxusem a to díky značce Kolos, která loni představila revoluční on-line konfigurátor pro jednoduché sestavení kola na míru. Nyní obohatil modelovou řadu o dámské a pánské turistické kolo – špičkové jízdní kolo vhodné pro cykloturistiku, ať již rekreační či výkonnostní resp. expediční.

Princip, na kterém je on-line konfigurátor postavený, je jednoduchý. Stačí si ve čtrnácti krocích zvolit jednotlivé komponenty a součásti kola. Vybrat se dá prakticky vše od řídítek až po typ pneumatik.

Základem turistického kola je kvalitní rám z chrom-molybdenové oceli. Je to právě ocel, která poskytuje vynikající vlastnosti pro náročnou cykloturistiku – je pevná a trvanlivá, absorbuje vibrace a je možné ji snadno opravit téměř v kterékoliv zemi na světě. Díky použití tenkostěnných trubek s proměnnou tloušťkou má navíc rám turistického kola Kolos nízkou hmotnost. Další osazení kola volíte z velmi pečlivě vybraných komponentů. Jedná se o výrobky renomovaných značek jako jsou např. Shimano, Schwalbe, Spanninga, SKS, Herrmans, Humpert atd. 


V online konfigurátoru Kolos si během pár chvil sestavíte ideální kolo, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám. V základním osazení, bez blatníků, nosičů či stojánku si snadno vytvoříte lehké krosové kolo, pokud kolo doplníte o blatníky, nosiče, stojan, držáky na láhve a zvolíte přiměřenou řadu osazení, můžete si vytvořit špičkové trekingové kolo. Plně vybavené kolo s vyšší řadou osazení představuje spolehlivé expediční kolo.

Postavte si i vy nové kolo na míru – svého stálého a spolehlivého partnera na cesty.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama