Soutěžte o knihy Albatros – Dýně

Oranžová je barva podzimu a dýňové recepty už k tomuto období prostě patří. Není nad to, když se v chladnějším podzimním dni můžete zahřát pikantní dýňovou polévkou, nebo si k odpolední podzimní kávě vychutnat lahodný dýňový koláč. Máte svůj oblíbený dýňový recept?

Reklama

Dýně se už dávno zapsala do našich jídelníčků a každá kuchařka nebo správný kuchař má nějaký svůj speciální recept, do kterého dýně patří. Kromě nejrůznějších polévek se dá z dýně připravit téměř cokoliv – záleží jen na chuti a také typu dýně. Známe dýni Hokaido, máslovou dýni, špagetovou nebo muškátovou dýni a každá se hodí k něčemu jinému.

Sdílejte s námi ten svůj originální a nejoblíbenější recept a vyhrajte celý balík knih z vydavatelství Albatros Media: Křížovky a podzimní recepty, román pro dívky Jablečný koláč naděje a zápisník na vlastní recepty – Moje recepty.

Princip soutěže je jednoduchý. Pokud ještě nejste registrovaní na www.tradicnirecepty.cz, zaregistrujte se, vložte svůj recept a následně s ostatními sdílejte odkaz na recept na Facebookové stránce Tradičních receptů. Odkazy vkládejte do komentáře k příspěvku o soutěži. A pak už jen sbírejte “Like”. Soutěžící s třemi nejlépe hodnocenými recepty získají všechny zmiňované knihy. Na dárek se může těšit i dalších sedm soutěžících.

Na webu Tradicnirecepty.cz se můžete registrovat a přihlašovat několika způsoby. Standardní registrace proběhne po zadání požadovaných osobních údajů a následně se uživatel přihlašuje svým uživatelským jménem a heslem. Pokud se bude přihlašovat prostřednictvím Facebooku nebo systému MojeID (https://www.mojeid.cz/), pak registrace není nutná.

Na webu www.tradicnirecepty.cz najdete i další zajímavé recepty a tipy, které se netýkají jenom dýní. Přidejte se k nám.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama