Svatováclavské slavnosti s pivními speciály, hudbou a mistrovstvím ČR v BMX a MT

Prodloužený víkend spojený s patronem českých zemí, svatým Václavem, bude v Kroměříži patřit pivu, hudbě a adrenalinu. V areálu výstaviště Floria se totiž koná již druhý ročník Svatováclavských pivních slavností. Sobotu 26. září si užijí zejména dospělí, kteří mohou ochutnat čtyřicet pivních speciálů, poslechnout si Horkýže Slíže, Olympic či Mig 21 a fandit při mistrovství ČR v MTB Big Air pod názvem Překonání gravitace. Neděle bude určena rodinám s dětmi, pro které bude otevřeno mezigenerační hřiště a skatepark. Program pak doplní adrenalinová exhibice Petra Kuchaře v motocrossu.

Reklama

Po oba dny bude návštěvníky provázet Železný Zekon, který kromě moderování předvede i několik triků. Hudební program doplní vedle legendy českého bigbítu, skupiny Olympic, kapely Mig 21, Mandrage, Horkýže Slíže nebo Janek Ledecký. Mladší návštěvníky potěší vystoupení Michala Nesvadby a také kouzelník či klauni. Letošní ročník si pro návštěvníky připravil také jednu raritu. Součástí mistrovství ČR v MTB, konaného po dvou letech, bude i pokus o světový rekord v kategorii BMX a exhibice dalších jezdců.
Vstupenky na celou akci i na jednotlivé dny lze zakoupit buď výhodně do 18. září v předprodeji na portálu Ticketpro, nebo přímo na místě. Akce se na Florii Kroměříž uskuteční již podruhé v rámci Dnů českého piva, vyhlášených Českým svazem pivovarů, a pro návštěvníky bude k dispozici nové parkoviště s kapacitou 1300 míst a v areálu 3500 míst k sezení.

Svatováclavské slavnosti
Kdy: 26.–27. září 2015 od 12:00 do 22:00 hod.
Kde: Výstaviště Floria Kroměříž
Za kolik: 250 Kč v předprodeji / 300 Kč na místě (jednodenní vstupné), 400 Kč v předprodeji / 500 Kč na místě (dvoudenní vstupné)
Více informací: www.svatovaclavskeslavnosti.cz nebo na facebookových stránkách Výstaviště Floria

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama