Ten pravý odpočinek na Šumavě je Pamferka

Hledáte pěkné ubytování, kde se zabaví Vaše děti a vy si také užijete dovolenou či jen víkend na Šumavě? Nebo si chcete užít krásy, které Šumava nabízí a večer si odpočinout v sauně, dát si sýrové prkénko a posedět u dobrého vína? To vše Vám rádi splníme.

Reklama

Tím kouzelným místem je krásný pension Pamferka, který byl v roce 2012 zrekonstruovaný a nyní nabízí nádherné prostředí pro všechny věkové kategorie. Děti zde mají k dispozici hernu a tělocvičnu, v letní sezoně se můžou vyřádit venku na trampolíně. Při dlouhých zimních večerech si můžete zahrát například stolní fotbálek nebo nějakou společenskou hru, kterých Pamferka nabízí opravdu dostatek.  K posezení si můžete dát výborné sudové víno nebo pivo, které si natočíte sami, a provozní pensionu Vám s radostí připraví nějaké pohoštění, jako je například pečené koleno.

Celý pension byl v roce 2012 zrekonstruovaný, je moderně zařízený v příjemných přírodních barvách. Pokoje jsou komfortně vybavené a každý z nich je vybaven kuchyňskou linkou.
Přijeďte na Pamferku a poznejte sami opravdovou krásu Šumavy. Tým Pamferky je schopný připravit pobyt pro partu přátel, rodiny s dětmi, není problém ani cvičební pobyt či teambuildingové akce.

Více na webových stránkách www.pensionpamferka.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama