Ondra Bank lákal do nové prodejny Hervis ve Vaňkovce

Nejlepší český sjezdový lyžař Ondřej Bank navštívil jako první zákazník úplně novou prodejnu Hervis Sports v brněnské Galerii Vaňkovka. V moderním obchodě si vybíral z širokého sortimentu sportovního zboží a outdoorové výbavy.

Reklama

Nejenom běžecké boty, sportovní oblečení a spousta dalších doplňků, ale i překvapení v podobě návštěvy sjezdaře Ondřeje Banka. To nabídla nová pobočka Hervis Sports v Galerii Vaňkovka, která byla otevřena 18. června přesně v 9:00. Bank se vydal v Brně na nákupy najisto. „V Hervisu dostanu všechno vybavení, co potřebuju. Stačí mi zajít sem a nemusím obcházet dalších deset obchodů,“ řekl.

Na prodejně najdou zákazníci tablety, kde si mohou zboží prohlédnout, nebo rovnou objednat. Nemusejí tak obcházet stovky metrů čtverečních se zbožím, které vlastně ani nepotřebují vidět. Místo hledání mezi regály tak stačí pár dotyků na displeji a produkty putují buď na nejbližší prodejnu, nebo rovnou domů.

Každý si může vybrat z rozšířeného sortimentu kol a vybavení pro běhání. Novinkou je pak velký výběr outdoorové výbavy, nebo oblíbené kamery GoPro. Brněnská pobočka ve Vaňkovce také nabízí kompletní servis kol.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama