Rekreační pobyty ve Střední Evropě s NOVASOL

Za dokonalou dovolenou nemusíte jezdit daleko. U našich sousedů naleznete vše, co k ní patří: od odpočinku v srdci malebné krajiny až po nákupy a poznávání kultury ve městech. Vyrazte s NOVASOL za relaxací do Německa, Rakouska či Polska!

Reklama

Horská chata v Korutanech, nebo rekreační dům pod polskými Tatrami? Z naší nabídky si vybere každý podle svého gusta. Zarezervujte si například rekreační apartmán v Německu a na kole i in-line bruslích objevte krásy převážně rovinatého Saska. Podnikněte během pobytu v Německu výlet do multikulturní metropole Berlína, osvěžte se v obřím akvaparku Tropical Island, projeďte se loďkou po kanálech Spreewaldu.

Prázdniny u moře i v horách jako žádné jiné

Podívejte se na výběr ubytování v rekreačních chatách v Polsku, zemi překypující historickými památkami a přírodním bohatstvím. Navštivte historické centrum Krakova se středověkými dómy, Staré město Varšavy či válečný památník v Osvětimi. Pobyt v rekreačním domě v Polsku si můžete užít také na Mazurských jezerech či plážích okouzlujícího Gdaňsku u břehů Baltu.

Rekreační apartmány v Rakousku jsou skvělým výchozím bodem pro zajímavé výlety do Vídně s muzei, obrazárnami a zámkem Schönbrunn. Čeká vás vánoční vesnička Belvedere, starobylý Linec či Salcburk s gotickými a barokními stavbami. A co takhle zkusit štýrskou jablečnou cestu, stezku vína a sýrové putování s nádechem rakouského venkova?

Objednejte si REKREAČNÍ DOMY, APARTMÁNY, CHATY A CHALUPY s NOVASOL už teď!

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama