1. ročník srazu veteránů a youngtimerů u Neratovic

Pískovnu Mlékojedy u Neratovic čeká první ročník srazu veteránů a youngtimerů. Nabídne přehlídku krásných vozidel, orientační závod pro posádky, grilovací show, módní přehlídku, rodinné programy i stylovou večerní diskotéku.

Reklama

22.8.2015 od 10:00 se bude v rozsáhlém komplexu Beach Park Mlékojedy nedaleko Neratovic konat první ročník inovativního srazu veteránů a youngtimerů – Veteráni na Pláži. Během jednoho dne nabídne orientační závod pro registrované posádky o atraktivní věcné ceny, doprovodné programy po celý den a večerní diskotéku ve stylu 70.-90.let.

„Veteráni na Pláži je především inovativní sraz veteránů, jehož koncept je výsledkem našich společných několikaletých zkušeností s pořádáním veteránských akcí. Pořadateli akce jsou Zpátečka.cz, Veteráni na Truc a My Classic Ride, kteří spolu úzce spolupracují a vybudovali silné komunity nadšenců do starých aut. Svým zařazením do kategorie “inovativní sraz” opouštíme škatulku “zkostnatělých” veteránských srazů a chceme ukázat, že i veteránské akce nemusí být nutně jen o šňůře zaparkovaných starých aut, debatách o jejich spotřebě, “krouťáku” a přehlídkách prvorepublikové módy, ale především o moderních doprovodných programech, které pobaví celou rodinu. Přinášíme do Mlékojed kulinářské umění nejen z exotických zemí v podobě grilovacích show, zábavu pro ženy, soutěže pro děti a návštěvníky, módní přehlídku, promítání vlastních filmů o veteránech nebo aktivní vyžití návštěvníků. Od ostatních veteránských srazů se lišíme především pestrým a netradičním programem. V neposlední řadě bych ráda zmínila, že registrované posádky čeká zhruba 70 kilometrový orientační závod krásnou středočeskou krajinou, plný zábavných úkolů s hlavním check-pointem v srdci města Mělník.“ uvádí letošní ročník spolupořadatelka Kateřina Pavlíčková.

Program srazu zahájí desátou hodinou dopolední na hlavním parkovišti u areálu přehlídka vozidel a motocyklů. Pro registrované posádky bude připravena střešní terasa s občerstvením a výhledem na celý areál. Majitelé veteránů a youngtimerů, kteří se chtějí účastnit soutěžní jízdy, se mohou zaregistrovat na webových stránkách akce nebo přímo na místě. Vzhledem ke kapacitě letošního ročníku 1OO vozidel však nezaručujeme, že bude možné se na místě ještě registrovat. To však dalším veteránistům nebrání na akci dorazit a vystavit svého plechového miláčka na odiv návštěvníkům. Akce je otevřena všem “autíčkářům”. Pro vítěze jsou připraveny věcné ceny od našich partnerů. Absolutní vítěz závodu získá také 2 vstupenky do VIP Pirelli zóny na Formuli 1 v Nürburgu v sezoně 2016.

V areálu Beach Park Mlékojedy se mohou návštěvníci okoupat nebo odpočívat na rozsáhlé pláži, zahrát si volejbal na pravém plážovém písku, vyzkoušet lezeckou stěnu nebo zavítat do relax zóny, kde jsou fantastické nafukovací trampolíny, pro děti domečky v korunách stromů, indiánské stany a různé prolézačky. Chybět nebudou doprovodné programy jako například ukázky první pomoci od PrPom – odborníků na inteligenci autoškol a autolékárniček, tejpování unavených svalů nebo grilovací show, při kterých návštěvníci mohou ochutnat luxusní dobroty z kvalitních grilů. Pro ženy budou připraveny ukázky letního líčení a další rozmazlování.

Denní program akce bude zakončen slavnostním vyhlášením vítězů na pódiu a módní přehlídkou. Po 20.hodině startuje diskotéka ve stylu 70.-90.let pod taktovkou několika DJs. Vítáme dress-code 70.-90.let.

Pro zájemce o bezpečné noční parkování je připravena hlídaná část parkoviště. Vstupné na celou akci je pro návštěvníky dobrovolné. Vstupné na večerní diskotéku je pouhých 50,-

Program je zároveň stále otevřený a v průběhu srpna budeme přidávat aktuální informace.

Více informací o programu akce a rozhovory s partnery akce naleznete na www.veteraninaplazi.cz nebo na facebooku Veteráni na Pláži.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama