Všestranná dovolená ve Slovinsku s NOVASOL

Na mapě nenápadné Slovinsko, nejsevernější část Balkánu, je opravdu nádherná země. Svým návštěvníkům nabízí krásné pobřeží s průzračným mořem i fantastické vnitrozemí s jedinečnou přírodou a horami, neotřelými atrakcemi a kvalitním ubytováním.

Slovinsko je vše, co si jen turista může přát

Reklama

Komplexní škála prázdninových aktivit v této bývalé jugoslávské republice rozhodně nekončí na malebné jadranské riviéře mezi letovisky Piran a Koper se spoustou pohodlných rekreačních domů. Slovinsko ukrývá neméně příjemný pobyt rovněž v kouzelném regionu Gorenjska se skvostnou krajinou kolem Bledského jezera či památkami nabité město Kranj. Můžete se tu pokochat i nejvyšším slovinským vodopádem Čedca.

Slovinská republika se pyšní perfektními podmínkami pro skutečnou vysokohorskou turistiku i lyžování v úchvatných scenériích Julských a Savinjských Alp. Pohodlně ubytování tu zajišťují dobře vybavené apartmány a chaty. Slovinsko je díky horským bystřinám stékajícím do zelených údolí také opravdovým rájem muškaření, vyhledávaným rybáři z celé Evropy. K ojedinělým zážitkům se řadí prohlídka slovinského krasu se Škocjanskými a Postojanskými jeskyněmi a mizejícím jezerem Cerknica.

Dlouhé a zajímavé dějiny tu po sobě zanechaly starobylé svědky v podobě monumentálních staveb a středověkých měst. Za prohlídku určitě stojí hrady Celje a Predjamski i zachovalá historická centra hrdých měst Lublaň, Maribor, Škofja Loka či Ptuj. Skvěle relaxovat lze v lázních Moravske Toplice.

Objednejte si REKREAČNÍ DOMY, APARTMÁNY, CHATY A CHALUPY s NOVASOL už teď!

 

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama