Uprostřed Prahy, uprostřed historie

Váš sen je na dosah. Vstupte do hotelu U Prince a dopřejte si neopakovatelnou atmosféru. Každý pokoj je zde unikátem. Každý pokoj vyniká a je opravdu obtížné vybrat ten nejpůsobivější. Masivní historický nábytek je vždy perfektně sladěný v duchu své doby. Kazetové dřevěné podlahy, renesanční trámové stropy, malby na zdech, luxusní látky… to vše vás v okamžiku vrátí o staletí zpátky. O vaše maximální pohodlí je však postaráno podle naší doby. V moderních luxusně vybavených koupelnách s dalšími doplňky jako je televize, internet a minibar.

Zážitek stolování

Reklama

Luxus moderní doby s atmosférou živé historie v sobě pojí i restaurace. Vychutnat si můžete kdykoli speciality mezinárodní kuchyně, k posezení láká New York Coctail bar se skutečně širokou nabídkou míchaných nápojů. Pokud si chcete udržet odstup od současnosti a zachovat iluzi dobového života, je vám k dispozici Rytířský a Královský salonek. Dobové zařízení ve spojitosti se zemitou českou kuchyní vám zprostředkují jedinečný zážitek stolování na šlechtických sídlech středověku.

Den s puncem opravdové romantiky

Hotel U Prince je jako stvořený pro romantiky. Využijte jedinečného místa i jedinečného pohodlí. Naše pokoje vám nabídnou zázemí a klid pro přípravu vašeho velkého dne, pro oslavu v rodinném kruhu i velmi romantické prostředí pro vaše líbánky. Rovněž prvotřídní restaurace vám bude zcela k dispozici. Náš vyhlášený šéfkuchař pro vás připraví kompletní menu z nejvybranějších surovin. Personál zajistí veškeré přípravy. Se sklenkou sektu pak můžete sledovat z terasy hotelu U Prince ruch kolem „vaší“ staroměstské radnice a vychutnávat první krásné společné chvíle jako novomanželé.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama