Jezděte Krkonošským cyklobusem

Krkonošské cyklobusy přepravují turisty i cykloturisty s koly od 30. května do 27. září 2015.
Jezdí v červnu o víkendech. V průběhu letních prázdnin denně a v září jsou v provozu vždy ve čtvrtek, v sobotu a v neděli.

Reklama

V sobotu 30. května 2015 se již dvanáctý rokem rozjely Krkonošské cyklobusy. Vozí pěší turisty a cykloturisty napříč Krkonošemi tak, aby měli příležitost v jednom dni poznat větší část regionu a večer se mohli zase cyklobusem vrátit zpět do místa svého dovolenkového bydliště.

Letos jsou nově všechny základní linky autobusů vybaveny přívěsy pro přepravu minimálně 25 jízdních kol. Také došlo k posílení linky ve směru Hradec Králové – Vrchlabí a zpět. A to jak v počtu najetých kilometrů, tak i v množství přepravených jízdních kol. Autobus s vnitřní úložnou úpravou a s připojeným přívěsem na lince Hradec Králové – Vrchlabí bude před hlavními prázdninami jezdit každou sobotu, během dvouměsíčních letních prázdnin také navíc každý čtvrtek.

Jízdní řády a více informací naleznete v propagačních materiálech, na autobusových zastávkách a na webových stránkách: www.krkonose.eu/cs/cyklobusy.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama