Desperados High Jump letos opět se skokanskou elitou

Dechberoucí skoky do vody z extrémní výšky, letní pohoda u vody v plavkách, doprovodný program a k tomu pořádná dávka muziky, to je již šestnácté pokračování akce Desperados High Jump 2015. Letošní ročník se uskuteční v termínu od 31. 7. do 1. 8. 2015 v lomu v Hřiměždicích nedaleko Příbrami.

Reklama

Desperados High Jump je unikátní letní akce která nemá v České republice obdoby. Jde o spojení vrcholového extrémního sportu, konkrétně cliffdivingu, a doprovodného i hudebního programu. Stejně jako v předchozích letech se do Hřiměždic nedaleko Příbrami sjedou nejlepší skokané z celého světa. Ti se utkají ve vypsaných závodech v několika kategoriích. Skokanským vrcholem bývají vždy skoky z výšky přes 30 metrů.

Kromě skoků je připraven také zajímavý doprovodný program. Na žádném High Jumpu nesmí chybět hudební podia, letos budou v okolí lomu umístěna dvě. Na nich se během celého víkendu prostřídají interpreti jako Prago Union, Dj Vec, Smack, Mydy Rabycad, Fast Food Orchestra, Hentai Corporation, Sklizeň, Nobodylisten nebo Akvamen.

Návštěvníci se mohou také těšit na show mistra světa ve freestyle motokrosu Libora Podmola. Spolu s ním bude vzduchem létat také Martin Koreň. Dalším lákadlem bude parkurové vystoupení na nejvyšší úrovni či vystoupení borců ovládajících flyboard, díky němuž se lze vznášet volně nad vodní hladinou.

Do konce června lze vstupenky na Desperados High Jump 2015 zakoupit v síti Ticketstream za zvýhodněnou cenu 640 Kč. Poté budou v prodeji za cenu 800 Kč. Vstupenky lze také zakoupit přímo na místě akce v den konání.

Více informací naleznete na webu www.highjump.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama