Pro objevitele a dobrodruhy – rodinná cyklostezka údolím Traisental

Kdo ještě neviděl bílé tygry, má chuť na jízdu na bobové dráze anebo miluje kulturu a sklepní uličky, je zde na správném místě.

3 nejlepší cesty za skutečným zážitkem

Reklama


Cyklobusem do ZOO (45 km)

Trasa začíná v cyklobusu, který pohodlně doveze cyklisty do Kernhofu. Tam se nachází „Bílé ZOO“ s jediným velbloudím divadlem na světě a se zvířecí senzací v podobě bílých tygrů bengálských. A pak nasednete na kolo a jedete pořád podél řeky Traisen zpět do Wilhelmsburgu.

Trasa tunelů a aktivit (38 km)
Cyklobus jede proti proudu řeky do Freilandu, kde začíná „skvělá tunelová trasa“ do
Türnitze. Projedete 3 tunely a za 9 km dojedete k Eibl-Jet, moderní bobové dráze s příkrými zatáčkami, oblouky a skoky vysokými 7 metrů. Osvěžení před zpáteční cestou do Wilhelmsburgu nabídne přírodní zážitkové koupaliště.

Za přírodou a kulturou (15 km)
Neuvěřitelné, ale skutečné: uprostřed města St. Pölten se nachází hnízdiště ptáků, které vás přivede k úžasu. Už jenom kvůli tomu jezdí cyklisté rádi z Wilhemsburgu do zemského hlavní města, kde na ně čeká jezerní restaurace Seedose s piknikovými čluny, vyhlídková věž s hrou tónů a početná muzea.


© Mostviertel-Tourismus/weinfranz.at

Další trasy

Velká cyklomapa Dolního Rakouska – s novými trasami a tipy na výlet

Vaši osobní cyklomapu s „cyklostezkou údolím Traisental“ a s dalšími dolnorakouskými trasami si můžete zdarma objednat zde

Informace a rezervace:
www.traisentalradweg.at

Zdroj foto: 1. foto – © Mostviertel-Tourismus/weinfranz.at, 2. foto – © Mostviertel-Tourismus/weinfranz.at, 3. foto – © Schwarz-König© Schwarz-König

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama