Jaro, co se stalo, Foodtruck vyjíždí…, že jo?

Je to k nevíře, ale jako jediný Foodtruck v naší zemi vyjíždí Chefparade Foodtruck už třetí sezonu do měst a obcí se svým autentickým a typickým menu.
Již 21.3.2015 v areálu Holešovické tržnice, kde v hale 36 proběhne první česká konference pro foodies, bude Foodtruck před studiem slavnostně otevírat sezónu, představí novinky ze svého menu, hosté budou moci ochutnat prémiové jemně perlivé ledové čaje značky Sol Maté. Každý dostane dárek a hlavně, hlavně si to udělají hezký.

A co nového na sezónu 2015?

Reklama

Tento rok znovu Chefparade foodtruck přiveze mnoho druhů mořských plodů, hovězích steaků, rybích specialit, originálních sandwichů a polévek, zkrátka posune své menu zas o krok dál, těšte se.

Dále přináší další novinku – službu “Kvalitní jídlo za pár korun na Vaší party”? Žádný problém.
Sháníte občerstvení pro své hosty, ale nechcete platit zbytečně komplikovaný catering? Zavolejte si Chefparade Foodtruck a nemusí vás to stát ani korunu!
Tento rok jej často uvidíte na soukromé party svých přátel, slavnostních výročích nebo otvíračkách oblíbených obchodů. Je to totiž tak jednoduché, jako nikdy. Napíšete email nebo sms a dopřejete svým hostům koupit si kvalitní jídlo na vámi zvoleném místě. Foodtruck přijede zcela zdarma a vás to nebude stát ani korunu.  Nebo si jednoduše objednejte stylový catering, hravě a bez starostí.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama